Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy To Droga Na Ogrodzieniec?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No cóż to i ja dorzucę 3 grosze. Tak jak wielu z nas do świętych nie należę, ale film tego przygłupa to już lekka przesada. Porównujecie z ghost riderem, wydaje mi się że w kilku filmach z ghostem ani razu nie widziałem żeby gośc stworzył chociaż w połowie tak niebezpieczną i zagrażajacą życiu sytuację. Ghost Rider jeździ ok niebezpiecznie ale zarazem widowiskowo. Jak się go ogląda to masz wrażenie że gość wie co robi i widać że ma umiejętności. W przypadku słomomózga wrażenie jest całkowicie odwrotne. Nie wiadomo kiedy i w co koleś przypier..li.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze post wydetywany heh..bron boze nie robie sobie wycieczki po Tobie.. ale jezeli ma juz byc regulaminowo, to wydaje mi sie, ze temat nie powinien byc w tym dziale..A jazde tego kolesia nie pochwalam, chocby z tego wzgledu ze robi mnostwo błędów, które mogły go kosztowac wiele.... i widac ze jescze mu nikt chyba jeszcze nie wyjechał z podporzadkowanej, czy nagle nie skrecił w lewo skoro tak kozaczy do przesady w niektorych miejscach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tym że jest śmieszny .To że dał ten film na youtuba świadczy tylko o jego głupocie. wogóle kto mu dał prawo jazdy!!! czy on wogóle pomyślał że na przykład wyjdzie mu na droge dziecko i je zabije??!!! oczywiście że nie, bo mu sie wydaje że jest nie wiadomo kim!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to jestem zawiedziony troche filmikiem - bo caly filmik ogladalem z mysla kiedys w koncu w cos przypier**** i sie nie doczekalem a chyba autor mial taka ideę nakręcenia swojego reportazu (chyba ze jest jakies inne logiczne rozwiazanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technika technika, sam mistrzem nie jestem ale noektore bledy to nawet ludzie po kursie by zauwazyli....Natomiast kolesiowi brak rozsądku KOMPLETNIE (każdy lubi badz lubiał odkrecic na ile fabryka dala tylko niech kurek z olejem w łepetunie też sie odkreca i to za wczasu)A bochaterowi filmiku życze, żeby jak sie bedzie rozpi......lał to, zeby nikogo oprócz siebie nie zabił przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.