Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ski


shoei

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego,ze mam zamiar zakupic jakies narty (po ladnych 20 latach od ostatnich desek) szukam kogos, kto pomoże mi przy wyborze nart......Mam pare typów, ale nie mam z kims obiektywnym o tym pogadac...edit: najlepiej Ktos, kto ma jakies doświadczenia z nartami K lub Voelki...Potencjalnie Fischer tez wchodza w rachubę (powoli z rosignoll, Elan i Salomon juz odpuściłem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dalej potrzebujesz pomocy pisz na priv, albo na gg. chętnie pomogę, zarówno w doborze nart, a jeśli będzie taka potrzeba również w odświeżeniu, lub nauce techniki od nowa, gdyż technika jazdy 20 lat temu(płaskie deski), a dzis (carving), to niebo a ziemia.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam narty szwajcarskiej marki Stoeckli. Są to narty niszowe z najwyższej półki. Jeśli masz odłożone trochę kasy na sprzęt, na pewno nie pożałujesz. Ja jeżdżę już na trzeciej parze a jeździłem na wielu deskach - Fischer, Elan, Nordica, Atomic, Voelkl, Dynastar i żadne z nich nie były tak dobre. Tutaj link do strony producenta http://www.stoeckli.ch/ W Żywcu jest dystrybutor na Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem buty Nordica i narty Rossignol carve - stary model, ale to moje pierwsze też od ponad 20 lat, musiałem na stoku miec instruktora, 2 godziny, teraz od 2 sezonów zjeżdżam sam, bez fajerwerków i ostrych wirazy, po prostu zjazd, rekreacyjnie, wywalam się rzadko, ale najwyżej na niebieskiej trasie, czerwona to dla mnie za dużo... żona kupiła buty Salomona (podobno najwygodniejsze ze wszystkich) i narty Blizzard Pro coś tam, ale ona pochodzi z górek i narciarstwo ma we krwi, założyła deski i pojechała, podobnie jak dzieci...jak dawno nie jeździłeś to chyba najlepszym rozwiązaniem jest sprzęt używany, a ktoś dobrze ci poradził żebyś poodwiedzał portale narciarskie np. http://www.skiforum.pl/index.php i popatrz w "ubrania i akcesoria", często padają pytania o sprzęt (jak u nas o pierwsze moto) i ludzie podają swoje wymiary, może tam coś prędzej znajdziesz.....albo pisz na priv do "PUMMEKSA", wygląda jak zacny instruktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.