Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ładowarka Lidl - Ciekawa Oferta


hubertgontarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witamzbliża się zima, w ofercie LIDL-a aktualnie można nabyć ładowarkę akumulatorową za niecałe 50 zł.Więcej informacji pod tym linkiem:http://www.lidl.pl/pl/home.nsf//pages/c.o....ikroprocesorowoNależy dodać że producent udziela na ładowarkę aż 3 lata gwarancji, cena niskia, ładowarka ładuje prądem 0,8A lub 3,8A więc spokojnie można ładować akumulator motocykla i samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam takiego Tronica od kilku sezonów. Pełna automatyka, brak możliwości uszkodzenia akumulatora przez złe podłączenie. Nadaje się do różnych rodzajów akumulatora (technologia wykonania). Cena 49PLN niszczy wszelkie polskie czy chińskie wynalazki, często uboższe w możliwości i czasem droższe. Prostownik 12V z jednym prądem ładowania ok. 3,8A kosztuje pod 100 PLN w typowym motoryzacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie z allegro to powystawowy sprzęt, na który jest tylko 3 miesiące gwarancji. W Lidlu masz taniej, w każdej mieścinie znajdziesz Lidla (w Bytomiu są aż dwa, w TG jest itd.), 3 lata gwarancji. Sprzęt wygląda podobnie (posiada te same funkcje).U mnie działa już 10 godzinę.Z tego co widzę to na aukcji ładowarka robi furorę, 25 ładowarek sprzedanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujcie , kupujcie .................. ciekawe ilu ma garaże po ubezpieczane na wypadek pożaru ?????Będę zaś zasmucał swoją melodią .....ale co tam : - BMW od lat stosuje system podładowywania baterii bez jej wyjmowania . W każdym motocyklu jest specjalne gniazdo . Podpinasz ładowarkę ( FIRMOWĄ) która podtrzymuje odpowiednie parametry akumulatora . Nic nie musisz robić , tylko włożyć wtyczkę . Wiem ,że zaraz znowu zacznie się jazda i marudzenie że to kosztuje , że snoby BMW i inne bzdury . Ale ....... coś za coś , panowie !! BMW woła za to 450 zł . Nie wiem czy to dużo czy mało . Dla mnie to w sam raz za coś co działa w 100 % ,akumulator mi żyje lata , nie muszę się bawić w wyjmowanie i sprawdzanie . Mam gwarancję , że kilka setek ludzi to badało przez kilka lat zanim to coś trafiło do sklepów . Wracając do tematu , ja uważam , że lepiej jednak już stosować "stare" sposoby , czyli zwykłe prostowniki , niż rzucać się na te pseudo nowinki z marketu , sprzedającego min. ( wysokiej jakości ) Chińskie skutery po cenie dobrej opony ( 399 EUR ) . To , że rzuciło się na to na Allegro 25 osób , to świadczy jedynie o sprzedającym ( dobry jest ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujcie , kupujcie .................. ciekawe ilu ma garaże po ubezpieczane na wypadek pożaru ?????Będę zaś zasmucał swoją melodią .....ale co tam : - BMW od lat stosuje system podładowywania baterii bez jej wyjmowania . W każdym motocyklu jest specjalne gniazdo . Podpinasz ładowarkę ( FIRMOWĄ) która podtrzymuje odpowiednie parametry akumulatora . Nic nie musisz robić , tylko włożyć wtyczkę . Wiem ,że zaraz znowu zacznie się jazda i marudzenie że to kosztuje , że snoby BMW i inne bzdury . Ale ....... coś za coś , panowie !! BMW woła za to 450 zł . Nie wiem czy to dużo czy mało . Dla mnie to w sam raz ca coś co działa w 100 % . Mam gwarancję , że kilka setek ludzi to badało przez kilka lat zanim to coś trafiło do sklepów . Wracając do tematu , ja uważam ,że lepiej jednak już stosować "stare" sposoby , czyli zwykłe prostowniki , niż rzucać się na te pseudo nowinki z marketu , sprzedającego min. Chińskie skutery za 399 EUR .To , że rzuciło się na to na Allegro 25 osób , to świadczy jedynie o sprzedającym .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to i tak snoby jesteście że prąd macie w garażach...u mnie dach jest i ściany. Wyjmowanie akumulatora jest trochę męczące ale nie ma źle. Można i prostownik zrobić ze starego zasilacza komputerowego, wykorzystać samochodowy prostownik po przeróbkach z żarówką itd.Sposobów jest wiele. Lepiej wydać 50-100 zł na prostownik i mieć go kilka lat niż stresować się w sezonie czy z akumulatorem będzie wszystko ok.http://gayos.w.interia.pl/ladowarka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.