Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy Tor


siofer

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatku lat 90tych smialismy sie jezdzac do czech i slowacji.... ogolnie bylo tam jak na dzikim zachodzie...obecnie zazdroszcze czechom i slowakom wszystkiego:1. torów,2. dróg i autostrad (oraz systemu winietowego)3. koniunktury, całej gospdarki4. zarobków.5. ogólnie wszystkiego bo wyjdzie na to ze przez naszych pier. politykow za 10 lat bedziemy 100 lat za murzynami6. nawet policji.. u nas jak sie jakas droga korkuje np w weekend bo jest remont to mozna stac i stac.. u nich od razu przyjezdza patrol i kieruje ruchem, szybko go upłynniając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedzie sie kur**a da tylko nie u nas w polszy. czego by nie ruszyc to bedzie skis ciezki. wszystkie pozostałe demoludy galopuja na przod a my siedzimy w ciezkiej dupie. pepiki produkuja skode na zesranie trzepiac na tym ciezkie pieniadze a my zesralismy temat motoryzacyjny w 100%. tylko patrzec jak zakłady JAWA zaczna atakowac konkretnie rynki motocykli sportowych innych niz zuzlowe w ktorych sa najlepsi. ciemnogród u nas Panie i Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z takimi tematami bo od razu mnie krew zalewa. Każdy ambitny inwestor ma ciężkie życie w Polsce. Rezultat jest taki że albo wyjeżdża i robi karierę i pieniądze w innych krajach albo jego ambicje są gaszone w zalążku.Nawet żadnych porządnych związków sportowych na poziomie europejskim. Kubica, Michalczewski itp Płyty muzyczne jak ciężko jest wydać, aktorów też mamy za granicą (skorupko, krupa). A w motoryzacji? Co się dzieje z oplem? A co by było gdyby Państwo zainteresowało się Jawami czy Osami, Ogarami?, Może dziś byśmy konkurowali z czołówką sportowych motocykli. Teraz brzmi komicznie ale kiedyś to było możliwe- tysiące miejsc pracy itd. Nie rozumie czemu Państwo na takie rzeczy nie zwraca uwagi, przecież tego typu inwestycje napędzają gospodarkę. Nie siedzę w polityce i finansach państwa tak głęboko żeby powiedzieć co można by zrobić ale jedno jest pewne: Te zjebane partie wolą się kłócić między sobą, jeden drugiego obelgami wyzywać, obrażać, brudy wyciągać, robić karierę w show biznesie (np. Palikot), wytykać błędy a jakoś ani razu nie słyszałem żeby współpracowali. Jeden coś zaczyna a potem zmienia się władza i reszta to pier**li i zaczynają swój plan. Brak mi słów. Przecież kiedyś Czechy i Słowacy byli na podobnym poziomie rozwoju a teraz widać rosnącą przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, wszędzie powstają jakieś profi tory tylko nie u nas... Ja p######e jak mnie to słabi! Tylko czekać, aż ktoś wylansuje "motocyklowego Kubice", doszkoli go za granicą i znów będą płynąć obietnice z "góry", że lada dzień będziemy budować obiekty, które będą światowego poziomu. Może moje ewentualne wnuki się doczekają takich torów jak np. Brno... Czasem się czuje jak bym, żył na jakiejś białorusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie denerwujcie się, w jednym jesteśmy lepsi i to nawet od USA http://demotywatory.pl/369549/Warszawaa tak naprawdę to żal żal żal i jeszcze 31 razy żalprawda jest bolesna, nasz kraj stoi w miejscu, no prawie bo coś tam robią ale w porównaniu np. do Czechów czy Słowacji to nie robimy nic aby nasz kraj szedł do przodujest 2009, no prawie 2010 rok i już jesteśmy tak zacofani a co będzie za 50 lat w 2060 roku jak nasz kraj dalej tak będzie stał w miejscu? nie chce nawet o tym myślećhttp://demotywatory.pl/290997/Polskie-samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.