Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ankieta Policji W Płocku


Adam K1200RS

Rekomendowane odpowiedzi

oddałem...nawet dwa razy...a po przeczytaniu ankiety naszła mnie ochota jeszcze coś oddać...wprost na drzwi komendy miejskiej policji w Płocku:-Pchore i tyle...w sumie polska lubi być "oryginalna"w wielu krajach zabrania się wjazdy samochodom(albo trzeba duuużo zapłacić)więc nasi psełointelektualiści wpadli na pomysł zakazu ale dla motocykli...i jakoś szczerze mówiąc mnie to nie dziwi...po nich można się wszystkiego spodziewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.onet.pl/1575335,1,ograniczyc-j...kul.html?node=2 czytamy:Anna Lewandowska – dział prasowy płockiej policji:„Dzięki ankiecie będziemy mogli sprawdzić, jak płocczanie odbierają motocyklistów. Docierają do nas słowa krytyki dotyczące tego środowiska, .....i tak to sobie czytając pomyślałem sobie:ostatnio dużo słyszy sie o przekrętach w POLICJI(skradzione hektolitry paliwa do radiowozów itd, itp) co negatywnie świadczy o tym "środowisku" byłbym rad i głosowałbym nawet Za, aby tą demoralizującą społeczeństwo organizacje zamknąć!!niech zrobią całkowity zakaz wjazdów wszelkich poj. mechanicznych, to będą nazekac na placki po kuniach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jaki kraj takie drogi,jakie prawo takie przepisy ,widać sezon ogórkowy trwa .Szkoda czasu na pierdoły,bikerzy z Płocka powinni pojezdzić parę godzin przed ko-mendom, może wtedy im sie coś w pustych łbach zaświeci -widać nie mają układu odniesienia Pozdrowionka Romul jeszcze jedno ,jakoś nikt w kraju raju sie nie kwapi do zrobienia porządku z kilkunastoletnimi cudami tuningu 4oo to bardziej smrodliwe i hałaśliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.