Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam Serdecznie Tvp Katowice


KamilTVP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i wróciłam z nagrania:)Kamil jak się okazało to ten sam koles co mnie scigał na A4, czyli pozytywnie zakrecony przyszły motocyklista.A jak wyjdzie hmm.. oby jak najlepiej, choc o połowie rzeczy nie powiedziałam jakos tak z wrazenia(wyszłam z wprawy chyba ), ale moze nastepnym razem, bo przeciez trening czyni mistrza:PKamil oby Wam sie udało i do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierfziele... wrocilem z Motogp wlasnie, Kamil zalozyl fajny temat i jak zwykle 100 osob sie dojeb... do niego Kamil to reporter, ktorego poznalem w czasie pierwszego przejazdu A4. To on zmontowal wydanie wiadomosci TVP1 z pierwszej akcji i wh mnie odwalil SWIETNĄ ROBOTĘ. W czasie nagrania siedzial na moim moto, to Kamil rowniez nagral mnie i Huberta w czasie 2iego przejazdu i rowniez bylo OK.Kamil, mam nadzieje ze zaczniesz jezdzic motocyklem bo to naprawde fajna sprawa ;)pzdrMaciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - jestem dziennikarzem TVP Katowice - po wczorajszej akcji na A4 zdecydowałem razem z wydawcą o nagraniu felietonu dotyczącego motocyklistów. Chodzi o pokazanie kierowców 2oo jako normalnych użytkowników drogi - o takich samych prawach, jak inni. Pokazać, że najczęstsze przyczyny wypadków z udziałem motocyklistów to wypadki powodowane przez nieuwagę kierowców samochodów. Kontaktowałem się z fundacją Kasperek w Będzinie - która pomaga właśnie takim osobom, również z panem Tomkiem Golbą. Teraz zależy mi na osobie, kierowcy motocykla, który miał taki nieprzyjemny epizod - chodzi o to by opowiedział o tym jak najczęściej mówi się o motycklistach i o wypadkach z ich udziałem - o uzyskaniu odszkodowania, czy ciężko jest udowodnić winę kierowcy puszki. Zastrzegam że wydźwięk materiału ma być pozytywny - chcę motocyklistów przedstawić jako normalnych użytkowników drogi, a nie oszołomów jak to robi większość dziennikarzy!Pozdrawiam... czekam na kontakt dziś do wieczora - 501381631 - Kamil T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.