Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dziekuje Za Pomoc 3,07,2009 Sosnowiec


torrotorro

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj gdy wracałem z Chorzowa Moja Banditka Gsf 600 odmówiła mi posłuszeństwa w Katowicach na trasie na Sosnowiec. Długo by opisywać jej nie normalne zachowania ogólnie mówiąc ja jej gaz a on zgasł wielokrotne próby odpalania wyczerpały akumulator:( Dopchałem ja do Kawasaki gdzie podładowano mi akuś i po kilku próbach moja maszyna odpaliła. Mechanik zrobił jazdę testowa i powiedział ze pewnie na pół ssaniu jechałem i dlatego tak się stało. Zalecił mi zadbanie o łańcuch bo dawno nie był smarowany i dopompować przednie koło oraz zrobienia luzów na manetkach. Oczywiście nie skasował mnie ani grosza. Ruszyłem dalej i w Sosnowcu na wysokości Auchana to samo utrata mocy brak reakcji na kręcenie manetka i znowu postój i pchanie po kolejnych wielokrotnych próbach odpalania znowu brakło prądu Dopchałem go do stacji kontroli pojazdów gdzie pomoc skończyła się na podładowaniu bo naprawy motocykla 3 pobliskich mechaników nie chciało się podjąć. Kombinowałem sam. I paru przypadkowych motocyklistów. Odpalił. Niestety na krótko:( dałem rade dojechać tylko w pobliże Makro, do świateł. Gdzie dostałem numer od kolegi Borski (forum) do Łukasza z Sosnowca po krótkiej i konkretnej rozmowie i kilku radach wyładowałem akuś Łukasz załatwił mi transport z Pit Stopa i tam będzie naprawiany.DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM CO UŻYCZYLI MI ENERGI DOBREJ RADY POMOCY PCHANIA I CZASU.DZIĘKUJĘ TYM CO SIĘ ZATRZYMALI I CHCIELI POMOC.DZIŚ WYPIJE ZA WSZE ZDROWIEPOZDRAWIAM I PRZEPRASZAM ZA BŁENDY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daZriusz--> Wiem ze Wojtuś mało nim jezdził ostatnio i dbał o niego. Ja jestem w trakcie zmiany pracy i jakoś tak czasu mi brakuje a od miesiąca jeżdze nim prawie dziennie bo auto w naprawie a pogoda ostatnio nie rozpieszczała. Teraz serwis o maszynę zadba i mam nadzieje ze szybko i nie drogo naprawi.jacek75---> masakra to fakt ale mam dysleksję i nie mam słownika w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło się czyta że są ludzie którzy bezinteresownie pomagają i to cieszy. Mniej natomiast cieszy fakt że na forum zawsze znajdą się alfy i omegi dla których jedynie błędy w pisowni są powodem do wypocenia bezsensownego nic nie wnoszącego do tematu posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daZriusz--> Wiem ze Wojtus mało nim jezdził ostanio i dbał o niego. Ja jestem w trakcie zmiany pracy i jakos tak czasu mi brakuje a od miesiaca jerzdze nim prawie dziennie bo auto w naprawie a pogoda ostanio nie rozpieszczała. Teraz serwis o maszyne zadba i mam nadzieje ze szybko i nie drogo naprawi.jacek75---> masakra to fakt ale mam dyslekcje i nie mam słownika w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACID---> Pewnie na to bym nie wpadł. Ale skoro ty przeczytałeś to tez inni dali by rade.battlax i Jedrzej.W ----> Wspaniałe podsumowanie.Jacek75-----> Tak jesteś. Ale każdy ma jakieś hobby:)P.s. Poprawiłem błędy. (mimo wszystko kultura wypowiedzi obowiązuje) Dziękuje raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.