Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Łapanka Na Dw 908


skorpuch

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś około godziny 17:00 Na odcinku pomiędzy Miotkiem a Miasteczkiem Śląskim policja zorganizowała blokadę za pomocą tira ustawionego na prawym pasie w kierunku Tarnowskich Gór, sprawdzają głównie dokumenty. O dziwo dmuchać nie musiałem. Jakież wielkie ujrzałem zdziwienie policjanta gdy pokazałem mu prawko Sprawka oczywiscie dwoch białych policyjnych motocykli, które krążą na tej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm ja dzisiaj również natknąłem sie na tych policjantów a trzepali wszystkich co na dwóch kolach jechali, gliniarz zdziwiony był jak mu wszystkie papiery dałem i mówi: kurde po co ja tu dzisiaj przyjechałem jak wszyscy prawko mają? Pytałem sie go skąd są to powiedział że specjalnie z Gliwic przyjechali a trzepali motory aż do 20.00 bo widziałem ich jeszcze o tej godzinie na komendzie głównej w TG. o dziwo trzeźwości nie sprawdzali.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około godziny 17:00 Na odcinku pomiędzy Miotkiem a Miasteczkiem Śląskim policja zorganizowała blokadę za pomocą tira ustawionego na prawym pasie w kierunku Tarnowskich Gór, sprawdzają głównie dokumenty. O dziwo dmuchać nie musiałem. Jakież wielkie ujrzałem zdziwienie policjanta gdy pokazałem mu prawko Sprawka oczywiscie dwoch białych policyjnych motocykli, które krążą na tej trasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed wczoraj wracalem z chudowa i mijalem 2 patrole z pomiarem predkosci suszarka...to cyba wypadaloby mi zalozyc 2 odzielne tematy?Panie zalozycielu tematu, jak lepiej?2 oddzielne czy moze 1 z watkiem pobocznym?dzial ku przestrodze, czy moze ogolny???? a moze dzial przejazdzki, bo to byla dla mnie przejazdzka?czy mam opisac jakas byla marka miskowozu czy wystarczy tylko podac ich nr identyfikacyjne???jak lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to moze to bylo jak w amerykanskim filmie akcji?wyskoczyli nasi dzielni policjanci na droge, machneli blacha do przejezdzajacego akurat biednego kierowcy tira, wskoczyli do kabiny, powiedzieli.. rekwirujemy ci samochod z towarem bo mamy akcje przeciwko motocyklistom.... wszczela sie strzelanina, rolnicy rzaceli rzucac jajkami. 100 osob zostalo aresztowanych, 10 osob ciezko rannych, 2 osoby zginely pod kolami wozow z konmi, bo konie sie sploszyly na wskutek strzelaniny...w sasiednich gospodarstwach kury przstaly znosic jajka, a lasice hodowlana stracily futro na wskutek stresu pourazowego...a wszystko po to bo to pewnie byla zorganizowana akcja CBŚ na autora tego tematu.. eh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.