Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl Kontra Samochód


Badd

Rekomendowane odpowiedzi

niezłe badania, nie ma co... Silnik z gieesy wyciągnęli, żeby na tajle sprzedać coby koszty obniżyć... Pewno manekinty to z odzieżowego wypożyczyli. Przeca w takim wypadku zawsze motocyklista choćby zaczyna hamować a to doprowadza, że tył się unosi i niejednokrotnie działa jak katapulta i motonita przelatuje nad wrogiem. Wiem bo gdyby tak nie było to bym dzisiaj w najlepszym wypadku na wózku śmigał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]Przeca w takim wypadku zawsze motocyklista choćby zaczyna hamować a to doprowadza, że tył się unosi i niejednokrotnie działa jak katapulta i motonita przelatuje nad wrogiem. Wiem bo gdyby tak nie było to bym dzisiaj w najlepszym wypadku na wózku śmigał.
Zawsze to jest cocacola. Mało wiesz i głupoty gadasz nie z tej ziemi. Tu masz przypadek braku reakcji obronnej kierowcy motocykla,zdarza się bardzo często. Przykład? Mój wypadek, gdzie nie było nawet pomyślane by łapać za klamkę i prędkość nie była większa jak 60km/h. Więc nie zawsze w tej prędkości hamujesz.
Ar2Nie znasz sie P ja taką GSą podobnego crash testa mialem tylko przy 2 krotnie większej prędkości... żyw, cały i prawie zdróf Brosik to ze mnie twardziel ;p
Tak ich testy sa głupie, napisz im to.Ktoś robi coś dobrego dla nas, bo przedstawia sytuacje co sie dzieje gdy auto nam wymusi przy 50km/h a my nie mamy czasu na reakcje, albo zwolniliśmy do tej predkości i z taka uderzamy.Jakby napisali że robia sałatke warzywną to byście się burzyli, ale jak robią coś na nasza korzyść to olewacie i dorzucacie ynetigentne komentarze,które podobnie jak te onetowskie wyciekaja i idą w świat.Ktoś robi z nas pokrzywdoznych, to źle my są niezniszczalni, bo 100 jechał i nic.Ale jak sie który rozbija, to my biedaczki przy 20 nas zabijają ci źi puszkarze.Mnie się bardzo test podoba i padły ważne słowa (jak ktoś słuchał) "wymuszenia kierowców" Więcej takich testów i komentujacych .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.