Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skąd Wziąć Naklejkę


Hmersky

Rekomendowane odpowiedzi

wszedzie można dostać i na allegro naklejki typu patrz w lusterka , motocykle są wszedzie itp a wiem ze w jakims numerze swiata motocykli była naklejka keidys właśnie z tym fajnym obrazkiem z motoyklistą w kapeluszu pomiedzy autami i hasło - zmieścimy się wszyscynie wiecie gdzie można dostać taką ? wg mnie ten wzór jest bardzo fajny pogodny i nadaje się na tył mojej puszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie taka wylądowała na moim bolidzie (mówi się o tym samochodzie żartobliwie, że ono nie jeździ ono "tiko" ) miałem ją właśnie z ŚM, ale czy teraz ją można gdzieś dostać nie wiem być może jakiś kolega z forum ma nadmiar i się z Tobą podzieli, albo może warto spróbować napisać mail do ŚM czy nie mają ich jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest jedna firma z naklejkami co mają ten wzór ale bez napisu i za napis trzeba dopłacic:kolorowa kosztuje 7,5, czarna 3,5 15cmnapis kosztuje 3,50 15cmno i wysyłkahttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=630276359troche dużo jak za kawałek papieru no ale nie wiem czy jak kupie papier do drukarki/naklejke (nie wiem czy takie są) czy zwykły fotograiczny i jakos przywale na auto bedzie fajnie wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi ona od jesieni zbladla na tylnej klapie samochodu, czerwonej obwodki w ogole nie ma a zolte tlo wyblaklo. lipnie zrobiona (mowa o tej z ŚM)
u mnie stalo sie dokladnie to samo i mysle ze kazda zrobiona w domu na drukarce bedzie miala swoj final taki sam i nawet nie wytrzyma miesiaca. Przydaloby sie to w formie takich magnetycznych nalepek jak np magnesy na lodowke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz kolega forumowy duch07 dał na rzecz forum kilkanaście/kilkadziesiąt naklejek żółtych "patrz w lusterka". Jeśli ktoś ma chęć można odebrać w salonie H-D
tez dałem do rozdania, tak wiec jak ktos chce to sienkiewicza 5/2 w katowicach firma 4med i tam mozna odebrac (pisane w innym temacie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.