Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przednia Tablica Rejestracyjna


dante

Rekomendowane odpowiedzi

Nic tam ze firmy motocyklowe wydaja kupe kasy na badanie aerodynamiki swoich produktow - jakis Pan Genek z Wieśkiem wyklupią z blachy rejestracje w ksztalcie spojlera i gra gitara. Co tam ze bedzie pewnie ostre shimmy po kazdym przekroczeniu 60km/h ale przynajmniej te szatany na motocyklach beda wolniej jezdzic. Bedzie tez wreszcie wiecej mandatow za ktore bedzie mozna postawic wiecej radarow i wymyslic wiecej ustaw "poprawiajacych bezpieczenstwo". Nie zapomniajmy tez o waznym aspekcie spolecznym - wreszcie "tym" na motocyklach sie pokaze gdzie raki zimuja, nie beda juz lepsi od puszkarzy. Budujmy razem rownosc, sprawiedliwosc spoleczna i spoleczenstwo bezklasowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam napisze tak.Trzepie mnie co tam znowu w tych zakutych lbach sie narodzilo, mam to gleboko.Jedyne co mnie niepokoi to to, ze ci, ktorzy wymyslaja te beznadziejne ustawy nie maja zielonego pojecia o tym co robia i na sile prubuja zaistniec ze swoja glupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta Szanownych Koleżanek i Kolegów ale ja obserwując to co się dzieje od kilku lat w naszym chorym kraju w kwesti nazwijmy to "problemu motocyklowego" zauważam bardzo niepokojące trendy. Zawsze jeśli ktoś ma jakiś "pomysł" co z tym zrobić, czy chodzi o jakieś rozwiązania prawne, akcje społeczne itp (np. coś o warzywach) mam wrażenie, że wymyślają to ludzie, którzy tak naprawdę nam bardzo zazdroszczą. Wolności, prędkości, swobody, wolności od stania w korku itp. Do podobnych wniosków można dojść widząc reakcję pewnej części kierowców samochodów, które omijamy w korkach czy też czytając co najmniej 90% postów pisanych przez kierowców samochodów, które dotyczą motocykli, motocyklistów a nawet tak przykrych sytuacji jak wypadki (w tym śmiertelne) z udziałem motocyklistów.Dla mnie to przejaw zazdrości i zawiści!!!!Sięgając głębiej do opisanego problemu nasuwa się - przyznam dość kontrowersyjna myśl - MOŻE ONI MAJĄ KŁOPOTY Z EREKCJĄ?I stąd pomysł na hasłą nowej kampanii:MY NIE MAMY FAJNIE TO ONI TEŻ NIE MOGĄ MIEĆ FAJNIE!!!!MASZ KŁOPOTY Z SIURKIEM? TO WINA MOTOCYKLISTÓWMoże rozwiązaniem naszych problemów byłby łatwiejszy dostęp do niebieskich tabletek? Tak jak np. w Egipcie można to kupić w każdej aptece bez recepty. Słyszał ktoś z Was o jakiś akcjach antymotocyklowych w Egipcie? Przepraszam za moje hasłą ludzi, którzy mają problemy z erekcją a są przychylnie nastawieni do motocyklistów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chca 'nieograniczac swobod owbywatelskich' i w tym imieniu skoro motocyklisci nie maja tablic z przodu to samochody tez moga ich nie posiadac - ja sie zgadzam ;)wiele samochodow w USA ich nie posiada i zyja, to czemu u nas tez tak nie mozna?

Sięgając głębiej do opisanego problemu nasuwa się - przyznam dość kontrowersyjna myśl - MOŻE ONI MAJĄ KŁOPOTY Z EREKCJĄ?I stąd pomysł na hasłą nowej kampanii:MY NIE MAMY FAJNIE TO ONI TEŻ NIE MOGĄ MIEĆ FAJNIE!!!!MASZ KŁOPOTY Z SIURKIEM? TO WINA MOTOCYKLISTÓW
tu nie chodzi o ich erekcje, moze maja z nia problemy, ale to dziala inaczej:oni w sejmie wstydza sie puszczac baki bo 'sasiad' z opozycji poczuje i bedzie mial na niego 'haka' wiec tak 'trzymaja i trzymaja' a te 'uwiezione' baki wedruja po kregoslupie do mozgu.... i stad biora sie ich GOWNIANE pomysly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.