Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklista Wjechał W Drogę Krzyżową, Jedna Osoba Nie żyje


rakotworczy

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to nie była pielgrzymka tylko pochód, po drugie tylko pielgrzymki chodzą po drogach?? My też czasem jeździmy tempem 10km/h i tamujemy ruch, pielegniarki, gornicy, strazacy, policjanci, ratownicy medyczni, stoczniowcy, pochody do walki z nałogami, rakiem, i wiele wiele innych... Twoim zdaniem najlepiej by było wszystkich wybijać... Pozatym chodniki są dla pieszych a nam też często się zdarza po nich jeździć i jeszcze nie trafiłam się z obelgami w moim kierunku ze strony pieszych.Wydaje mi się że się w głowę uderzyłeś przed napisaniem tego postu
ty sie dobrze czujesz czy poprostu sie przejadlas? Oczym ty dziewczyno mowisz. Drogi do jezdzenia a nie lazenia po nich. bo nie chce mi się kolejny raz wysilać na odpisywanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gosc byl pod wplywem alkoholu i wjechal w droge krzyzowa a wy pier*olicie o tym czy powinno sie chodzic droga czy nie. Rece opadaja...Idac waszym ograniczonym tokiem myslenia moze powinni zabronic poruszaniu sie orszakowi pogrzebowemu po drodze. Najlepiej niech biora trumne na bark i zapie*dalaja chodnikiem...Ktos jest niewierzący szzanuje to, ktoś jest wierzący też to szanuje ale żeby od razu z takimi chamskimi tekstami? Trzeba sie przejechac bo szkoda dnia na takie pierdoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdaniem to na forum takim jak to nie powinno się poruszać takich tematow jak religia , polityka itp.Osobiście mi wsio ryba czy ktoś wierzy w żółty ser czy co innego ,jest z PIS czy PO motonita to motonita i koniec.A już najbardziej doprowadza mnie do szału gloryfikowanie poczynań , których finał powinien zaprowadzić sprawcę za kratki .Pozdrawiam Romul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna daremna rozmowa, hmmm pomyslmy dlaczego....

oooo i oto odpowiedz, koles z AZ 1 postem postanowil zalozyc temat o wypadku, o ktorym juz nic nie trzeba wiecej mowic, fakty same mowia za siebie: koles pijany, spieprzal bez prawka przed palami, wiec jak sie takie frywolne ucieczki koncza zazwyczaj?! a no wlasnie jedno konkretne pierdolniecie. wiec darujcie sobie w ogole takie tematy, a po drugie takie pier.olenie od rzeczy, a bo katolicy, a bo zla organizacja, zal wam goscia?! rospieprzyl fajny motor, nei mial prawka, jeszcze ktos pisal ze nawalony, wiec po jaka cholere sie w ogole wypowiadacie?kolejna sprawa, jakie zamysly chodzily po glowie pana 'rakotworczy' ktory ma az 1 post i chcial zablysnac jak chrzastka w salcesonie i wstawil linka nie piszac kompletnie nic, wiec co? moze pan rakotworczy wyjasni po kiego h.ja wstawil w ogole ten link??he? swietny pomysl, podjudzajmy sie tak dalej to cale to forum padnie niedlugo, bo wszyscy normalni motocyklisci pojda gdzie indziej rozmawiac bo nie beda mogli zniesc takiej toksycznej durnej atmosfery tworzonej przez takich podjudzaczy, co nie jest trudne bo wiadomym jest ze kazdy moze miec inne zdanie na jakis temat. ZAL.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)kolejna sprawa, jakie zamysly chodzily po glowie pana 'rakotworczy' ktory ma az 1 post i chcial zablysnac jak chrzastka w salcesonie i wstawil linka nie piszac kompletnie nic, wiec co? moze pan rakotworczy wyjasni po kiego h.ja wstawil w ogole ten link??(...)
Jakbyś tak zapomniał to była awaria forum i wsysło posty...Kolega rakotwórczy już jakaś chwile jest na forum (patrz data rejestracji)
ZAL.PL
Uwielbiam ten tekst.Ulubione hasełko wszystkich 12-latków i dzieci nełostrady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś tak zapomniał to była awaria forum i wsysło posty...Kolega rakotwórczy już jakaś chwile jest na forum (patrz data rejestracji)Uwielbiam ten tekst.Ulubione hasełko wszystkich 12-latków i dzieci nełostrady
co z tego ze jest dlugo, co dalo mu ze dodal durny link? poza tym jestes jego adwokatem czy jak? w ogole w cholere adwokatow sie tu wypowiada zamiast osob zamieszanych w jakies dyskusje, o co cho? moze ktos sie za mnie bedzie wypowiadal za niedlugo? moze bcz85 bedzie tak laskawy i tym razem bedzie sie wypowiadal za mnie?co do 'zal.pl' to jest tyle warte gowniane haselko co caly ten temat w ktorym m.in. Ty bcz85 offtopujesz. dziekuje za uwage. ps. do modow nie moglibyscie sie troche zainteresowac i wywalac takie durne nic nie wnoszace do FORUM tematy? i tutaj warto byloby przytoczyc slowa snajpera, bo dobrze prawil. gownianych tematow jest na forum coraz wiecej, a na czym innym sie ono powinno skupiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shakal, temat jak temat. Ale poziom dyskusji razi w oczy...Wolny kraj wiec mogl taki temat zalozyc. Cos czuje ze modzi wkrocza za niedlugo bo zas wszyscy sie kloca lub pier*ola nie na temat. Bylo o motocykliscie ktory wjechal w droge krzyzowa a skonczylo sie na uprzedzeniach i obrazach... Takze temat zamkna a my znowu przygotujemy sie na kolejny topic w ktorym bedziemy mogli pierd*lic glupoty, wyzywac sie i klocic... I tak w kolko. Takze zdroweczko i zapraszamy na nastepny odcinek "na forumowej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest napisane ze gosc byl pijany? bo ja nic takiego nie wyczytalem i tez nigdzie nie napisali ze uciekal przed policja .http://wiadomosci.onet.pl/1951049,11,item.html http://www.tvn24.pl/-1,1595143.1,0,1,tragi...,wiadomosc.html wiec najpierw czytajcie ze zrozumieniem a potem piszcie glupie posty. i to ze tak sie wypowiadam nie znaczy ze bronie goscia bo jest motocyklista, tylko za duzo km. mam przejechane zeby tak odrazu skazac kogos bo jechal motorem (byc moze troche za szybko). i wiem doskonale co sie dzieje na polskich (i nie tylko) drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest napisane ze gosc byl pijany? bo ja nic takiego nie wyczytalem i tez nigdzie nie napisali ze uciekal przed policja .http://wiadomosci.onet.pl/1951049,11,item.html http://www.tvn24.pl/-1,1595143.1,0,1,tragi...,wiadomosc.html wiec najpierw czytajcie ze zrozumieniem a potem piszcie glupie posty. i to ze tak sie wypowiadam nie znaczy ze bronie goscia bo jest motocyklista, tylko za duzo km. mam przejechane zeby tak odrazu skazac kogos bo jechal motorem (byc moze troche za szybko). i wiem doskonale co sie dzieje na polskich (i nie tylko) drogach.
W telewizji o tym mowili i policjant sie wypowiadal ze jechal pijany i mial ponad iles tam promili. O uciekaniu mi nic nie wiadomo. Wiem tylko ze byl pod wplywem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie rozumiem tych wypowiedzi ktore neguja temat i posty w nim zawarte. Czy tak trudno nacisnac krzyzyk w przegladarce i przeskoczyc do nastepnego tematu? Skoto toczy sie dyskusja na 3 strony to jest o czym rozmawiac. Niechcesz rozmawic- nie czytasz , nie piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a moze by tak troche dystansu do zdarzenia ? Procesja ktora szla, nie wziela sie raczej z ksiezyca zwlaszcza w klaju tak katolickim jak PL. O tym, ze moze isc czy bedzie szla, jestem zdania, ze cos takiego powiedzmy mozna przewidziec. Kolumny piesze maja prawo poruszac sie do drogach publicznych jezeli sa odpowiednio oznakowane i ubezpieczone poprzez towarzyszace im osoby ( odp. oswietlone czy oznakowane ) czy organy. jezeli " Droga krzyzowa " zajela jednak cala szerokosc drogi a nie jedynie jeden pas - to znaczy, ze ktos dal ciala przy organizacji. Zdarzenie bylo wiec w teki sposob juz prawie zaprogramowane, przypadkiem jest raczej, ze wjechal motocyklista a nie katamaran, wtedy szkody i obrazenia byly by " nieco " wieksze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie którym nie odpowiada temat - PO CO GO CZYTACIE I SIĘ WYPOWIADACIE ??? Robiąc to tym samym przyczyniacie się do tezy , że jest on ciekawy i emocjonujący ! Więc lekko nie rozumiem .Nie pasuje ci ? , nie czytaj , nie pisz - IGNORUJ !Ja uważam że temat jest bardzo ciekawy i nie tylko motocyklowy , ale generalnie ukazujący problem bezpieczeństwa na drogach naszego przepiekniemaxbjutizajebikatolandu .Wszelkie kolumny piesze mają PRAWO poruszać się po drogach publicznych ale Z ZACHOWANIEM pewnych zasad :Kodeksowa definicja „kolumny pieszych”, a taką są uczestnicy pielgrzymki czy pogrzebu , to zorganizowana grupa pieszych prowadzona przez kierownika lub dowódcę ( farorz ). To na nich ciąży obowiązek utrzymania ładu i porządku w kolumnie oraz czuwania nad bezwzględnym przestrzeganiem znaków i przepisów drogowych. Kierownik kolumny musi mieć ukończone 18 lat, no i znać przepisy. Kolumna pieszych, z wyjątkiem pieszych w wieku do 10 lat, może poruszać się tylko prawą stroną jezdni. Nieletni mają obowiązek korzystania z chodnika lub drogi dla pieszych, a w razie ich braku z pobocza. Wyjątkowo jeśli nie ma pobocza lub jest ono czasowo wyłączone z ruchu, mogą korzystać z jezdni, trzymając się jak najbliżej jej prawej krawędzi.W kolumnie „cywilnej” liczba pieszych idących obok siebie nie może przekraczać 4 osób. W wojskowej6 pod warunkiem, że kolumna nie zajmuje więcej niż połowy szerokości jezdni. Kolumna pieszych nie może być dłuższa niż 50 m, a odległość między kolumnami nie może być mniejsza niż 100 m. W warunkach niedostatecznej widoczności pierwszy i ostatni idący z lewej strony kolumny muszą mieć latarki. Pierwszy ze światłem białym skierowanym do przodu, ostatni z czerwonym skierowanym do tyłu. Światło powinno być widoczne z odległości co najmniej 150 m. Jeśli kolumna przekracza 20 m, idący z przodu i z tyłu powinni mieć dodatkowo widoczne elementy odblaskowe. Czego zabrania kodeks drogowy w odniesieniu do kolumn? Otóż kolumna pieszych (z wyjątkiem wojskowych i policyjnych) nie może uczestniczyć w ruchu w czasie mgły. Kolumna pieszych w wieku do 10 lat nie może poruszać się po drogach w warunkach niedostatecznej widoczności.Czy te zasady były zachowane ? Tak lekko wątpię . Łażenie po nocy po ulicy równe jest DEBILIZMOWI ! Ktoś tu coś tam też marudził o spacerach pogrzebowych po ulicach miast i wsi , to też się wypowiem w temacie. Wg mnie jest to wielkie nieporozumienie i bzdura . Z kościoła na miejsce pochówku ciało należy wieźć SAMOCHODEM ! Urządzanie spacerowej imprezy po całej wiosce , żeby wszyscy widzieli , uważam za porażkę i kolejny POKAZ ( jacy my to nie jesteśmy święci i pogrążeni w smutku ) . Od prezentacji takich uczuć jest zacisze domowe lub budynki sekt do jakich należy petent , nie DROGI PUBLICZNE !!!Innym aspektem jest czy gostek na motorze był trzeźwy , czy miał prawo prowadzić pojazd itd .Jeżeli był nawalony ( czego nie wiemy ) JEST KRETYNEM do odstrzału i tyle . Co nie wskazuje że pierwsza część mojej wyprawki nie jest ważna .Te sprawy się nie wykluczają tylko uzupełniają . Zbiegły się w czasie i przestrzeni dwie sprawy : 1. Nie doświadczony motocyklista ( może pijany , może na kradzionym motorze , może z marsa)2. Brak wyobraźni i nie zachowanie zasad bezpieczeństwa przez organizatora imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co mnie strasznie wkurza? Wasz głupie gadanie o drogach krzyżowych i innych pielgrzymkach!!!!Ci ludzie wychodzą na ulicę kilka razy w roku ( i można to jakoś przeboleć)A najgorsze jest to że ten skurw.... co jechał motorem zabił mojego wujka ( )Ciekawa jestem jakby się czuło którekolwiek z was gdyby to ktoś z waszej rodziny zginął?Wujek był starszym człowiekiem spokojnym i uczciwym, zapałcił życiem za to że był religijny i poszedł na Drogę krzyżową.Gdzie tu sprawiedliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul po "A" nie marudzilem tylko dalem przyklad ze skoro tak was wkur*ia ze ludzie chodza po drogach i na dodatek jest to zwiazane z wiara to moze wszystko wziasc wypieprzy* i zatluc... A po "B" to tylko ty tu marudzisz jak to w naszym kraju zle...Zreszta zamiast pisania milowych postow lepiej poswiecic 5 minut po to by dowiedziec sie wiecej o tym wypadku:http://www.rmf.fm/fakty/?id=154237"Do wypadku doszło, bo motocyklista zignorował sygnały wydawane przez policjantów, którzy kierowali ruchem na trasie procesji."A procesja byla nalezycie zabezpieczona:http://forum2.dziennik.pl/read.php?19,735409,page=2"Akurat księza nie sa winni tak samo jak uczestnicy. co roku byla organizowana taka Droga Krzyzowa i wszystko bylo w porzadku. Aby taka grupa mogla wyjsc na ulice to musi byc zgloszenie, zgoda i ochrona i tak w tym przypadku bylo. Policja stala po jednej i drugiej stronie. Byly objazdy ul. Senatorska. A ze debile wtargneli do centrum miejscowosci, bez swiatel, po pijanemu to juz inna historia. Narobili masakry i nikt poza nimi i po czesci policją ze ich nie zatrzymali skutecznie nie jest winien."Gosc podobno jechal bez prawka i byl nawalony (to drugie potwierdzam bo slyszalem w tv wypowiedz policjanta jak juz wczesniej napisalem). anegra7 wyrazy wspulczucia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia.Zastanawia mnie fakt że wśród braci motocyklowej jest tyle nienawiści nawet do samych siebie. Kilkakrotnie pisałem że forum ma Nas łączyć a tu co temat to wrzucanie jeden na drugiego.Jeżeli był choć "troche" pijany nie uznaje że procesja szła czy biegła środkiem drogi prawidłowo/nieprawidłowo. Pijany kierowca to pijany kierowca i nic go nie usprawiedliwia - takie mamy prawo.Gdyby wsiadł do auta to by tego tematu nie było na forum a że zabrał moto to temat się zrobił motocyklowy (dawcy, zabójcy itp)NAJLEPIEJ TO POZAMYKAJCIE TEMATY TYPU OGÓLNE BO NIC TYLKO NAS TO DZIELI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul po "A" nie marudzilem tylko ......
no właśnie - TYLKO . Tylko od samego początku stanąłeś przeciwko motocykliście ( nie tylko w tym temacie zresztą ) . Ja w odróżnieniu do ciebie raczej staję po stronie motocyklowej ,dopiero jeżeli okaże się ,że gość był nawalony to napisałem co o nim myślę . Łażenie po ulicach uważam za debilizm i proszenie się o kłopoty . Generalnie to strasznie moralizujesz synek , ciekawe czy ty sam jesteś taki święty na co dzień . Smutne ,że zginął człowiek , ale może to da myślenia organizatorom takich imprez , że może zdarzyć się tak ,że pojedzie pijany kierowca i posprząta im podwórko i lepiej zabezpieczą się na przyszłość . Zwalanie wszystkiego i zawsze na motocyklistę ( obojętnie w jakiej sprawie) mnie drażni i będę z tym polemizował .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment moment, jezeli ty uwazasz goscia ktory, byl naje*any, jechal bez uprawnien, nie zatrzymal sie do kontroli a potem zabil czlowieka za motocykliste to synek cos tu jest nie tak bo tez czytam twoje posty i wiem jak cie tacy "pseudomotocyklisci" podobno denerwuja i jak to sie oburzasz ze przez takich burakow pojecie motocyklista nabiera calkiem innego obrazu. Wiesz moze i dla ciebie moralizuje ale jezeli jezdzenie na trzezwo i z uprawnieniami wiaze sie z tym ze jestem taki swiety to tak, mozna mnie za takiego uznac.I gdzie ja tu nie najezdzam na motocykilstow, nigdzie nie uogólniałem a takich jak ten gosc nie uwazam za motocykiste tylko za nieodpowiedzialnego cwoka przez ktorego zginal czlowiek.Tak jak fred napisal Pijany kierowca to pijany kierowca i nic go nie usprawiedliwia! PS. nie wiem gdzie ty widziales jeszcze zebym sie czepial motocyklistow, to tak jakbym mial pretensje do samego siebie co jest absurdem. Jak juz to moge czuc niechec do danej osoby a nie do ogółu. Poza tym moralizowanie a dyskusja i bronienie swojego zdania to sa zupelnie inne rzeczy. Dlatego chetnie dalej podyskutuje na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zacznijmy od początku .Ja również uważam ( napisałem to nawet w tym temacie już chyba dwa razy ) że motocyklista nawalony to KRETYN ,nie ma o czym w ogóle dyskutować . Tylko ja w odróżnieniu od ciebie nie wywalam od razu wyroku na motocykliście ! Zachowałeś się jak baba kościelna ( sorry za szczerość ) , stając po stronie antymotocyklowej . JA RACZEJ STAJĘ PO STRONIE MOTOCYKLOWEJ . Skąd masz wiedzę o całym zajściu ? Z telewizji ? A telewizja skąd ją ma ??? Ano od osób biorących udział w tej "imprezie" , księdza i łatwowiernych ! Sorry ale telewizja mnie nie przekonuje , bo dała dupy multum razy przekręcając fakty . A już informacje pochodzące z Kościoła to skwitować można jednym słowem - ZAKŁAMANIE ! Ta firma już 2000 lat KŁAMIE , PRZEKRĘCA na swoją modłę WSZYSTKO co tylko można . Myślisz że w tej sytuacji zachowała się inaczej ??? Z poszkodowanego zrobili już na pewno świętego a każdego kto nawet pomyśli ,że część winy leży po ich stronie zlinczują i będą pokazywać palcami jako wroga kościoła i wartości Chrześcijańskich ! A co mamy z drugiej strony ? Widziałeś w tej twojej cudtelewizji chociaż jedno zdanie wypowiedziane przez motocyklistę który brał udział w zdarzeniu ??? Miał chociażby szanse na pokazanie swojego zdania ??? Może nie był nawalony , może jechał i 30 km szybciej niż powinien , może zagapił się na laski na przystanku na te 3 sekundy , może ta dzampa w ogóle nie była oznaczona , może ............. mogę tak jeszcze długo , jak chcesz . Sumując - co po niektórzy wydali wyrok jak mocherowe małpy , nie słuchając nawet drugiej strony . TO MNIE NAJBARDZIEJ WKUR*IA !! Ja czuję sie bardziej Motocyklistą niż Baranem Bożym i staję po stronie motocyklistów , do czasu aż nie udowodni im się winy . W SĄDZIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie mam to samo zdanie co Giemul. i Jaca mam prosbe, skoro sie tak upierasz ze ten gosc byl nawalony to pokaz mi dowod na to, bo ja z tych wszystkich linkow ktore tu byly zapodane do tej sprawy nie umialem nigdzie znalezc twierdzenia ze motocyklista byl pijany. jedyne czego sie doczytalem to ze niewiadomo czy byl trzezwy. -( http://www.tvn24.pl/-1,1595143.1,0,1,tragi...,wiadomosc.html ) a Ty Jaca chyba oceniasz sprawe po komentarzach w tym linku - http://forum2.dziennik.pl/read.php?19,735409,page=2 . ale nawet tam wypowiada sie kilku ludzi ktorzy twierdza co innego niz mochery. wiec poczekajmy az bedzie wyrok w tej sprawie (a napewno bedzie naglosniony) i wtedy komentujmy to co sie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.