Jump to content
Sign in to follow this  
Wicher

V Strom 1050 na 2020

Recommended Posts

Na targach Eicma został zaprezentowany nowy Srom 1000.

Stylistyką nawiązuje do serii Dr Big z końca lat 80-tych.

Nigdy nie podobał mi się Vstrom, ale ten nowy model z odrobiną stylu Vintage przemawia do mnie. 

Zwłaszcza wersja XT zapowiada się ciekawie, a że myślę o nowym moto, to sprawdzony, prosty i niezawodny Srom może być ciekawą ofertą. 

Portal 1000ps.de informuje o cenach 12790euro ze wersję podstawową i 14190euro za wersję XT, ale to chyba nie są potwierdzone dane. 

https://swiatmotocykli.pl/motocykle/suzuki-v-strom-1050-xt-2020-wszystko-o-nowym-modelu-i-dane-techniczne/

http://www.motogen.pl/EICMA-Suzuki-V-Strom-1050-XT-2020-nowy-styl-i-elektronika-dane-zdjecia-film,30387.html

Tak, widziałem ten cennik. Trochę polecieli w kosmos. W Polsce cena ma być podobno "atrakcyjna", ale nie sądzę żeby znacząco odbiegała od tej niemieckiej. 

Trzeba trochę poczekać, aż wszyscy napaleńcy, entuzjaści i wariaci wykupią pierwszy sort i sytuacja się ustabilizuje. 

Na jesień będą już promocje, a pod koniec 2020, wersje xt będą już stały po 55-56 tys.zł

No nie powiem ze ceny beda atrakcyjne.
Co prawda obecnie nie jestem w poszukiwaniu czegos , jednak porownujac ceny suzi z konkurentami  hmm , juz mozna w podobnej cenie np. KTM 1290 S.ADV-S wyrwac

https://www.autoscout24.de/angebote/ktm-1290-super-adventure-modell-2019-benzin-orange-91badcd9-e516-442c-89cb-f5a285dc8e2e?cldtidx=4

no ale to jest tylko przyklad.:)

Ps.W poblizu  mam Salon Suzi i inne. Zobacze co tam powiedza o cenach nowego Stroma

Takie info jeszcze znalazłem w sieci... 

Oficjalny cennik dla Wielkiej Brytanii, to 9999 funciaków za wersję podstawową i 11299 funciaków za wersję XT.
Natomiast we Włoszech od 21 listopada, za pośrednictwem dedykowanej strony, można zapisywać się na limitowaną edycję 10-ciu egzemplarzy wersji Sakigake. Cena tej wersji 16140 euro.

Bylem no i popytalem sie z czym sie trzeba liczyc.Jako takiego oficjalnego  cennika jeszcze nie maja ale tak mniej wiecej z grubsza na oko  14500 ero za XT trzeba liczyc , a jak bedzie  rzeczywiście zobaczymy  w przyszlym roku ,  powiedzmy w marcu - kwietniu ;)