Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zblokowanie mocy motocykla.


matt87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w przyszlym sezonie chcialbym zmienic motocykl choc moje doswiadczenie jest bardzo male - 2tys km na kawasaki ninja 300. Nie mam nic do zarzucenia kawasaki lecz na trasie troche brak mocy dlatego chcialbym zmienic na jakas 600 mysle ze moc ok 70KM bylaby w sam raz. Mam upatrzone modele xj6n, fz6n, er6n, myslalem nawet o cbr 500 ale to tylko 8KM wiecej niz kawasaki i chyba nie bylbym zadowoolony z zmiany. Mam tez taka mysl zeby kupic cos z czego bylbym naprawde zadowolony czyli np cbr600rr i ja zblokowac chodzi tu tez o kwestie finansowe zeby nie zmieniac motocykla co rok/dwa. CBRke bym chcial zablokowac, czytalem o jakis fabrycznych zestawach blokujacych ale chyba sa tylko dostepne takie pod kat A2? wiem ze jest tez mozliwosc zblokowania na manetce gazu..co myslicie o takim pomysle, jak to wyglada w praktyce, gdzie to mozna wykonac? czy moze lepiej jednak wsiasc na xj6n itp..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie kolego. Na wstępie pragnę sprostowac Ci jedną kwestię albowiem moc pozwala jechać szybciej, jednak o tym jak odczytujesz jazdę odpowiada moment obrotowy On w znacznym stopniu decyduje o elastyczności no i przede wszystkim o przyspieszeniu. Także 8KM niby nie wiele ale różnice możesz poczuć sporą. 

Kolejną sprawą jest pomysłowy blokowanie manetki gazu. chyba najglupsza rzecz jaką można zrobić i bardzo nieodpowiedzialna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z manetka slyszalem ze dorabiaja jakies tuleje ze nie da sie maksymalnie odkrecic :).. co do V-ki myslalem tez nad sv650n/s oraz ducati monsterem jednak sporo osob odradza poczatkujacym ze wzgledu na mocne hamowanie silnikiem, v-maxa nie chce:P w takim razie kupujac cbr 600 jedyna rozsadna opcja zblokowania jej jest dedykowany zestaw kastrujacy moc do +/- 50KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.