Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czerwiec 2016. Chorwacja...


majster123

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam, w zesżłym roku przejechałem w czerwcu kraje jak niżej w linku. Jest tam też kilka zdjeć z wyjazdu. Jak termin był coraz bliższy to jakoś mało było chętnych.... "czytaj nikt..." wieć pojechałm sam. W 2016 planuje wstepnie Grecje dokładnie w tym terminie . Ale może ???  kto tam wie... moze jeszcze raz....?? Mam kilka waiantów Bałkanów nie objechanych , coś co jeszcze chciałbym zobaczyć ..

Jakbyś był już bliżej to napisz mi na komuinikatorze maila do Siebie to obgadamu bezpośrednio  ewentualne szcegóły. Mam GS 1200 /2012 ostatni olejak . Uwaga jeźdzę bardzo spokojnie, mam dzieci i mam dla kogo żyć... Termin optimum dla mnie ze względu na urlop i wakacje dzieci to 11- 26 czerwca 2016 .

Pozdrawiam

Adam z Gliwic

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.01.2016 at 18:01, AdamGliwice napisał:

 

Witam, w zesżłym roku przejechałem w czerwcu kraje jak niżej w linku. Jest tam też kilka zdjeć z wyjazdu. Jak termin był coraz bliższy to jakoś mało było chętnych.... "czytaj nikt..." wieć pojechałm sam. W 2016 planuje wstepnie Grecje dokładnie w tym terminie . Ale może ???  kto tam wie... moze jeszcze raz....?? Mam kilka waiantów Bałkanów nie objechanych , coś co jeszcze chciałbym zobaczyć ..

Jakbyś był już bliżej to napisz mi na komuinikatorze maila do Siebie to obgadamu bezpośrednio  ewentualne szcegóły. Mam GS 1200 /2012 ostatni olejak . Uwaga jeźdzę bardzo spokojnie, mam dzieci i mam dla kogo żyć... Termin optimum dla mnie ze względu na urlop i wakacje dzieci to 11- 26 czerwca 2016 .

Pozdrawiam

Adam z Gliwic

Ja na Chorwację jeżdżę z przyczepą.

Fajnie byłoby do przyczepy przyczepić jeszcze przyczepkę z motongiem;)

Jaki jest koszt takiej objazdówki ??? tak +/-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty ... realnie paliwo w sumie ponizej  400 €uro (4800km), do tego przed wyajzdem ubezpieczenie, siebie  (400 PLN ) i ubezpieczenie ewentualnego transportu skitranej maszyny do PL ( 250 PLN) spanie na spokojnie namiot 4 -7 €uro za noc na kempie , nocleg w na pokojach od 10 do 20 €uro ( było przed sezonem). Żarełko no to każdy to już  sam wie jak tam musi mieć tależyk ... ja kolacje i sniadanko , własne rączki .... (tyle co zakupy w sklepie) a obiadek zawsze coś znalazłem po drodze. Bośnia i Serbia generalnie są tanie dla Nas.Chorwacja to już całkiem inna historia. Wejściówki i wjazd np. Sv Jure to też określony koszty ale chyba zamnknałem całośc 80 - 100 €uro . Spanie na dzikusa np Sv Alan (ROK) w HR na to była promocja Republiki Hrvackiej.... całosc zamknałem w okolicach 4200 PLN..Do tego niepoliczalna praca przygotowania serwisu motorka przed wyajzdem. Jednyny problem wymieniłem trzy razy zarówkę H7 w światłąch mijania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To całkiem przyzwoicie.

Ale puki syn się nie usamodzielni... to trzeba korzystać,że jeszcze chce spędzać wakacje ze "starymi";)

Jeszcze parę lat i będzie stawiał czynny opór,aby wspólnie gdzieś wyjechać (kumpele i kumple będą ważniejsi :()

Wtedy z żoną będziemy jeździć na urlop motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.