Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam wszystkich!


Jarczan

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy posiadacza rzadkiego i nietypowego pojazdu :) . Kolego (imienia nie podałeś) - z czystej ciekawości- czy Twój pojazd to jeszcze motocykl czy już pojazd innej kategorii? Widziałem kiedyś Fuoco jak jechała za mną przez winkle, niestety jechałem puszką ale maszyna zostawała w tyle...kierownik był d..pa czy pojazd sprawia trudności na zakrętach? Słowem napisz jak się jeździ tego typu pojazdem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś Fuoco jak jechała za mną przez winkle, niestety jechałem puszką ale maszyna zostawała w tyle...kierownik był d..pa czy pojazd sprawia trudności na zakrętach? Słowem napisz jak się jeździ tego typu pojazdem...

Witam ;)

Z przodu ma dwa koła więc raczej przeciwskrętu sie tym nie zrobi :rolleyes: Może dlatego odstawał na winklach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Z przodu ma dwa koła więc raczej przeciwskrętu sie tym nie zrobi :rolleyes: Może dlatego odstawał na winklach :P

I tu się z Tobą nie zgodzę ;) , obserwowałem w lusterkach jak maszyna przechyla się na winklach niczym motocykl mimo że obydwa przednie koła dotykały asfaltu ! Nie wiem jak to działa bo z bliska wynalazka nie widziałem ale sposób skrętu i zachowanie na zakrętach wskazuje na to że skręca dzięki przeciwskrętowi jak motocykl.

Niema co gdybać, może Kolega nam opisze jak to jeździ, a może nawet podjedzie na jakiś zlot... Jeśli do Chudowa to sam podjadę pomacać i z bliska obejrzeć...(a co, stary już jestem i pewnie kiedyś będę musiał zamienić ściga na coś o większej liczbie kół- ważne żeby na gumę dało rady postawić... ;) )... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek :)

Mój pojazd to motocykl.Niestety nie posiada homologacji L7e,która upoważniałaby go do rejestracji jako pojazd samochodowy inny.

Jeśli chodzi o prowadzenie-w porównaniu do x9-tki, którą wcześniej jeździłem to jest kolosalna różnica na + Fuoco.

Zakręty można "brać odważniej",Stopkę w lewej strony już pierwszego dnia przytarłem :) Kierownik którego widziałeś,musiał rzeczywiście być d**pa :)

Fuoco tak samo sie składa w zakrętach jak każy inny moto na 2 kółach.Tak samo można go wywrócić na postoju-jeśli nie jest w trybie blokady przedniego zawieszenia.Na pewno jest większa stabilność i siła hamowania-3 koła i 3 tarcze robią swoje.

Jak tylko będzie okazja to oczywiście podskoczę na jakiś zlot/spotkanie/przejażdżkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.