Jump to content
Guest

Mechanicy na forum

Recommended Posts

Guest

Witam. Mam taką propozycję, żeby na forum podwiesić temat z mechanikami na forum. Można by zrobić coś w rodzaju:

1. Danvield - ul.... , mechanika motocylowa, nr telef.... itd.

2. Czarna Owca - ul.... itd.

3. nfs - ul.... nr. telef. ..... wulkanizacja itd.

Panowie przepraszam, że wymieniłem akurat Was, ale akurat Was znam :D

Będzie łatwiej dla szukających pomocy, a i przy okazji darmowa reklama na forum. Same kontakty, bez komentarzy, bo te już są w temacie friendly.

Później można to rozwinąć o inne profesje.

Co Wy na to? Może pomysł do bani, ale na innych forach motoryzacyjnych coś takiego było i sam z tego często korzystałem.

Bardzo dobry pomysł. Tym bardziej, że sezon się zbliża i zapewne niektórzy muszą te osoby odwiedzić, a nie oszukujmy się; są najbardziej pożądanymi specami od motocykli :)

Na jednym z for był temat "w czym moge pomoc"
Każdy wpisywał zakres pomocy, czy to laweta czy bus wraz z miejscowościa i telefonem
-powstała ładna baza samopomocy.

Guest

vieto zapomniałem napisać, że te dane oczywiście zgłaszają sami mechanicy czy inni chcący pomóc, albo mogący pomóc.

Dan właśnie o takie cuś mi chodziło. Na innych forach dobrze to działa. Tutaj mi tego brakuje.

Guest

ruda hehe rzeczywiście :D

Los Kurczakos to może niech każdy kto zna mechanika forumowego, to niech poda za jego zgodą dane (wystarczy chyba miejscowość i numer telefonu i krótki opis co robi) i tutaj wklei. Później admin niech to zbierze i podwiesi :)

Guest

No i temat umarł... Czy ktoś z moderacji, albo adminów się tym zainteresuje, czy lepiej dać sobie spokój? Może by tak wysłać PW do zainteresowanych, mechaników itd.?

P.S. Bo wychodzi na to, że moderacja zajmuje się na forum tylko usuwaniem postów, a admin naprawianiem błędów w działaniu forum przez miesiąc :) Panowie zróbcie coś, żeby to zdanie o Was się zmieniło :)

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.