Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

artroskopia kolana- może ktoś, coś ...


arkadio

Rekomendowane odpowiedzi

Hello ludkowie.

Zwracam się do Was z prośbą o podzielenie sie wiedzą lub doświadczeniem z jakąkolwiek kliniką z oddziałem chirurgii ortopedoczyno- urazowej. Chodzi o to, że muszę przejść zabieg artroskopii kolana i tu mam pytanie, czy ktos to "przerabiał" i gdzie , najlepiej z NFZ--- bo prywatenie to wiem gdzie bym się udał mając wolnych pare tys..

Miałem upatrzony szpital, ale ... kupony czy punkty NFZ sie juz skończyły i są zapisy na rok 2016, wiadomo chodzi o naj najkrótszy termin. W moim mieście też sie przeprowadza takie operacje ale ... Szpital Wojewódzki w Tychach a raczej spóka Megres swoje zrobiła ... panika, dezinformacja brak kompetentnych lekarzy---- dziękuję ale NIE.

Moze coś, gdzieś, ktoś usłyszał, ma doświadczenie --- może pchnąć sprawę dalej ;)

dzieki za wszelkie sugestie
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonie powiedziano że wszystkie operacje na kolanie są ryzykowne i w dalszym ciągu eksperymentalne.Nikt nie da gwarancji że bedzie lepiej a moze byc gorzej.Więc jeśli nie trzeba nalezy ich unikać.Ma jakis tam kawalek kosci wędrujacy po kolanie i z biegiem czasu ma sie on sam wytrzeć.

Moze idż na jeszcze jakąś konsultację.Ewentualnie mogę dac namiary na tego u którego była w Chorzowie,jest to z NFZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150zł i artroskopia kolana do 3 miesięcy. :) Ja na przełomie marzec-kwiecień mam mieć wycinaną łąkotkę i naprawiane więzadło krzyżowe przednie i ewentualnie boczne. W grudniu byłem na wizycie, zapłaciłem i zostałem wpisany na listę.

Nie pierdziel głupot o paru tysiącach.

W lutym tylko do Chorzowa na badanie u anestezjologa a później cięcie.

Operacja przeprowadzana w Rudzie Śląskiej u ortopedy sportowego, czyli u kogoś kto się na tym zna. Znajomy miał złamane kolano w druga stronę po półtora roku gra dalej w piłe także Rysiek to ogarnięty fachowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje rozmowe z dr nauk medycznych Jerzym Jaskowskim
 - wyjasni Ci szybko jak oszukuje sie pacjentów wciskajac artroskopie kolana
za która nalezy zapłacic i późniejsze leczenie a wcale nie jest wymagana. 
Nie neguje, jedynie stwierdzam ze należy zasięgnac razy u lekarza
który nie bierze udziału w tym zorganizowanym kartelu farmaceutycznym,
aby stwierdzic czy zabieg rzeczywiście jest wymagany.

Chcesz, posle Ci maila na PW.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, a próbowałeś u Ficka w Starym Bieruniu? Krzysztof Ficek leczył sportowców , tym Włoszczowską. Pewnie to i tak za późno, bo szukasz konkretnie już miejsca do zabiegu, ale polecam gościa choćby dla konsultacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi

liki85 w Bieruniu jest własnie klinika Galen i tam mi powiedziano, ze artroskopia kolana kolego Zajęc kosztuje 4000pln + ewentualnie 800pln za każdy implant (jeżeli byłby potrzebny), czas oczekiwania 2 tygodnie-- zabieg tam nie jest refundowany przez NFZ. Jak bym miał kase to nie ma problemu, Bieruń lub klinika sportowa Żory i po zawodach.
 

GooseKat, dzięki za nr. jakoś nie pomyślałem żeby od tego zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.