Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

09.10.2014 Rybnik-Ochojec


Idealnie_Nieidealna

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Może to rasizm, ale chyba najlepiej oznaczać takie pojazdy, którymi jedzie osoba w podeszłym wieku i ... tu można się zastanowić

A może lepiej oznaczyć tych młodych gniewnych na sportowych litrach? Było by to z pożytkiem i dla nich samych i dla całej reszty - idąć Twoim tokiem roumowania to nie było by wcale takie głupie...

Z treści artykułu nie wynika, że ta starsza osoba  spowodowała wypadek - jesli było inaczej poprawcie mnie. To raczej motocyklista wyprzedzał w niedozwolonym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,znowu-wypadek-w-ochojcu-co-tym-razem-sie-stalo-,wia5-3266-25211.html :unsure:

 

'Zarówno kierowca motocykla, jak i kobieta prowadząca citroena, byli trzeźwi.' dyskusje wyczuwam.. :P

Ach ta kobieca intuicja  :D  Chyba dobrze wyczułaś dyskusje  :)  ale sprawę trzeba obgadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mister nie zaczynam głupiej polemiki. Napisałem to wszystko sarkastycznie. A Ty jakbyś doczytał to byś wiedział, że motocyklista, który ucierpiał w wypadku to dorosły facet (41 lat), a nie jakiś gówniarz. Po drugie primo: kiedyś znaczyli  mlodych kierowców zielonym listkiem na tylniej szybie, jak ktoś ma dziecko to też daje nalepkę. Dla dobra tych starszych osób też niech się znaczą, dla własnego dobra. Co do płci to się nie wypowiadam, bo mnie ukrzyżują zaraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja uważam że to by wcale głupie nie  było bo wiem choćby jak jeździ mój dziadek i jak wygląda jego Panda... Serce mnie boli jak patrze jak parkuje albo jak wyjeżdża z parkingu. Młodzi może są i trochę mnie rozważni ale reakcje mają szybszą i lepiej im wyjść z nagłej sytuacji. Sam jak widzę że ktoś jedzie niepewnie to wolę się trzymać dalej od niego bo cholera wi co zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierorzq ot właśnie co. Jak wiem, że mam przed sobą starszą osobę to zachowuję ostrożność i jest bezpieczniej dla nas obu. Jak jadę za kimś kto ma zielony listek to też staram się zachować większą ostrożność. A jak jedzie kobieta to... Hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja uważam że to by wcale głupie nie  było bo wiem choćby jak jeździ mój dziadek i jak wygląda jego Panda... Serce mnie boli jak patrze jak parkuje albo jak wyjeżdża z parkingu.

racja.

 

 

A jak jedzie kobieta to... Hehehe :D

 

a Tobie to się zbiera.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierorzq ot właśnie co. Jak wiem, że mam przed sobą starszą osobę to zachowuję ostrożność i jest bezpieczniej dla nas obu. Jak jadę za kimś kto ma zielony listek to też staram się zachować większą ostrożność. A jak jedzie kobieta to... Hehehe :D

...to tu nie wystarczy żaden listek, tu trzeba malowania coś na wzór angielskiej policji (oczywiście nie dotyczy to forumowiczek :P)

 

vauxhallpolicefleet_1500x0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.