Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cześć wszystkim! :):)


Donia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim !:)

nazywam się Dorota mam 20lat i jestem z Rydultów.  Narazie jeżdżę jako plecak na moto z moim kolegą.

Zapisać się chcę od początku roku 2015 na prawko  kat. A2 ,ale niestety mam mieszane uczucia co do tego.. ponieważ ostatnio mój znajomy mnie trochę przeraził opowiadając o kursie na który muszę się zapisać z 10cioma godzinami dodatkowo. ..Ale jednak marzenia są silniejsze i chcę spróbować :D Zarejestrowałam się na tym forum ponieważ chcę się dowiedzieć czegoś więcej na temat prawka  i mam nadzieję że mi pomożecie to ogarnąć . :D

 

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imnariel właśnie w tym problem że prawko na B mam rok ..

 

 Po co prawko? Jak jedziesz w grupie i jesteś sprytna to prawko Ci nie potrzebne. Kilku kumpli którzy z nami jeżdżą trzymają się lekko z tył i w razie czego dzida do przodu a policja i tak wszystkich nie ogarnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc .Ja nigdy nie siedzilam na moto nawet jako pasazer w zeszlym roku w sierpniu   zarazilem sie a w lipcu  tego roku prawko zdane teoria za 1 praktyka za 2 ale to tylko stres mnie wykluczył za pierwszym razem teraz za niedługo jak bedzie 3 miesiace jak mam moto i prawko i peklo 5 tys na mojej hani ntv wiec nie rezygnuj tym bardziej ze cie ciagnie do tego ......nie taki diabeł zły jak .........powodzenia 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem w 2007 r i egzamin był o wiele łatwiejszy niż na samochód nic się nie stresuj dasz radę ;-)

 

Egzamin się trochę zmienił od tego czasu - jak i rozmiar moto na egzaminie

 

 

Donia - jak instruktor dupa to i 30h Ci nie wystarczy, niestety w Polsce instruktorzy(na szczęście nie wszyscy) często mają metodę nauki "to sobie pani pojeździ". Znajdź dobrą szkołę, która ma dostępny mootcykl taki jak w WORDzie, da się to ogarnąć w 20h. Załóż zapas kasy, by nie robić przerwy, ale próbuj zdawać za pierwszym razem ;-)

 

Powodzenia!

 

[edit]W sumie to znajdź dobrą szkołę, niezależnie od motocykla, bo na tego można w innej szkole zabrać godzinę czy dwie, jeśli Cię w dobrej nauczą jeździć to będzie pikuś

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.