Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SV650S - opinie


Rave

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Przymierzam się do zakupu SV650S na wtrysku, odbyłem już jedną jazdę próbną i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że widlak napędzający SV jest zajebisty ale troche nie pasuje mi pozycja za kierownicą (sportowa). Ktoś może latał na moto tego typu bardziej turystycznie (trasy powyżej 300km)? Domyślam się że miejsce gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę będzie troche bolało ale jak kręgosłup i ręce? Wcześniej latałem na CBF w wersji N więc byłem bardziej wyprostowany i plecy nie cierpiały zbyt mocno.

 

Zastanawiam się czy chcąc latać w dłuższe trasy nie lepiej zastanowić się na Banditem 650, ktoś coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jesteś za wysoki na to moto.Mam kilku kumplów z SV i tak jeden co ma tą w starej okrągłej ramie objechał Bałkany ileś tam państw motocykl ma ponad 80 tys km na liczników i chodzi super!Sam jestem pod wrażeniem plus do tego zabrał się w trasę na larku z biedronki i zero problemów.

Drugi zajechał silnik w tej nowszej SV w alu płaskiej ramie.Nie wiem może suzuki zrobiło oszczędności na jakości albo moto było wyjechane.

Osobiście bardzo mi się ten sprzęt podoba ale jest skierowany bardziej na sport niż turystykę.

Miedzy Cb500 a bandit wielkiej różnicy nie ma.Jednak w bandicie są 4 gary a nie dwa jak w CB i ten silnik juz lepiej liniowo oddaje moc a nie jak cb pluje mocą.Wygoda na bandicie oczywiście jest bez zarzutu ale wielkiej różnicy w dynamice do Cb nie ma.Ja bym podpowiadał Suzuki DL650 albo fz6 jednak sam wiesz co bedzie dla Ciebie najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dl-a chętnie bym kupił ale jest po za moim zasięgiem finansowym (mam na myślisz fajnie ubrane sztuki) turystyka w moim wydaniu ostatnio ogranicza się do paru dalszych wypadów na sezon więc myślę że dupa mi nie odpadnie na nim, bandit wydaje mi się trochę ociężały, SV jest lekka i poręczna i to mi sie bardzo spodobało w tym motocyklu. Co do pozycji zostaje jeszcze zmiana kierownicy na szeroką ale w sumie nie wiem czy to w jakimś szczególnym stopniu pomaga :D

 

@nfs: z moim wzrostem to za wysoki jestem co najwyżej na motorynkę pony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.