Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

4 października 2014- Zakończenie sezonu w miasteczku Twinpigs


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Syki jak zwykle stanął  na wysokości zadania, imprezki które prowadzi są zawsze ok.

Syki to tylko to co widać. Tutaj należą się gratulacje i podziękowania dla rzeszy ludzi, których nie widać, a bez których impreza ta czy inna by się nie udała. To są pracownicy Westernowego miasteczka Twinpigs i chłopaki z WRM MC Poland chapter Jastrzębie-Zdrój.

Dlatego w imieniu tych wszystkich dziękuję za przybycie za dobrą zabawę i za naprawdę superancką atmosferę, którą stworzyliście.

A teraz mi k...wa smutno, że już nie będziemy się tak często widywać!!!!! :(:(:( (wyję do księżyca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również  dzięki wszystkim za miło spędzony czas i - Żory dziś miały oblężenie moto ale chyba mieszkańcom nie przeszkadzało za bardzo bo wyglądali na zadowolonych  :)

 Fajnie się polatało i mam nadzieje że jeszcze nie raz pośmigamy razem.  W razie czego zapraszam na kawę  :D  macie po drodze na Chudów :)   - następnym razem biorę blecaczka  swojego na przejażdżkę LWG.

 

Dadol my jeszcze skoczyliśmy na Katowice odprowadzić koleżankę i Adika na muchowiec.

 

MicKal -   hornet robi robote  :D toroche zamieszania zrobiliśmy na A4   :) w razie co nr. na Pw.  poszedł 

Dzienx za fajną i spokojną jazdę :D Do następnego mam nadzieję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super :D   DJ do wymiany, albo mu repertuar przygotujemy następną razą  :P  choć oczywiście od balansowania bolą mnie wszystkie nogi :lol:  Ale posiedzenie nadzwyczajne w niedzielę tuż za bramą miasteczka.... mega zajeb...!! A jakie pouczające! Tylu nowych słów i zwrotów chyba nigdy nie pozanałam :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej pozanajesz !! :lol::lol:

Accord Ciebie to chyba jeszcze trzyma :D

 

Dziękuję WRM za zorganizowanie super imprezy :)

Samo miejsce godne polecenia :D

DJ wymienił laptopa ale coś mu z muzyką nie szło... zrobi się playlistę na następną imprezę :D

 

A to co się działo następnego dnia na wytrzeźwiałce... bezcenne :D 

nanananananana nie słyszę :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.