Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie znalazłem podobnego tematu także sory jeżeli nie tutaj go napisze. Chciałbym was zapytać jakie są w miarę fajne kaski w mniejszych cenach tzn. ok 600 zł. interesują mnie kaski "zamknięte turystyczne" jeżeli macie jakieś możecie mi doradzić :) z góry dzięki pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

shark s900 tylko nie wiem czy się kupi za 600, ma blendę, wmiarę cichy i w swojej klasie zbiera dobre opinie 

Ja mam sharka s700 i sobie chwalę. Cena w granicach 700zł z pinlockiem. Między s700, a s900 różnica jest taka, że 9 setka ma pompkę dla większego dopasowania. Jednak pompka to gadżet z serii niepotrzebnych i  czasami psujących się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do turystyki to ja bym polecał integralny. Szczękowce są praktyczne, ale cięższe, głośniejsze, co przy dłuższych podróżach odbija się na komforcie. Poznałem to na własnej dyńce. Propozycje kolegów z wyższych postów (shark,hjc) są jak najbardziej ok. Dodałbym może jeszcze Lazera. Bardzo fajne kaski, choć marka słabo u nas znana. Występuje na allegro. Swego czasu pisali o niej na motogenie ( http://www.motogen.pl/Historia-marki-kaski-Lazer-wczoraj-i-dzis,20725.html )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego poluj tutaj https://www.louis.eu/produktkategorie/motorcycle-helmets-visors/150   ja kupowałem jakoś w listopadzie/grudniu i trafiłem kask za 100 ojro, który na allegro w tym samym czasie sobie liczyli minimum 300zł więcej. Co do samego kasku to kieruj się testami i opiniami serwisów motocyklowych. Moja uwaga- pluj na kategorię tzw. wyciszenia bo jak i tak w trasę ruszam to do uszu wkładam stopery (nie ma szumu a lepiej czuję motocykl). Schuberty się chwalą jako najcichsze ale to już inna półka cenowa.

 

Aha, no i jak turystyk to koniecznie z blendą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do turystyki to ja bym polecał integralny. Szczękowce są praktyczne, ale cięższe, głośniejsze, co przy dłuższych podróżach odbija się na komforcie. Poznałem to na własnej dyńce. Propozycje kolegów z wyższych postów (shark,hjc) są jak najbardziej ok. Dodałbym może jeszcze Lazera. Bardzo fajne kaski, choć marka słabo u nas znana. Występuje na allegro. Swego czasu pisali o niej na motogenie ( http://www.motogen.pl/Historia-marki-kaski-Lazer-wczoraj-i-dzis,20725.html )

 

Mam szczękę LAZER PANAME  od kwietnia tego roku. Nawinąłem w nim jakiś 3k km poza tym, że jest głośny to mógłbym polecić jeśli hałas nie ma większego znaczenia. Przeważają wszechobecne szumy wokół skorupy. Ja używam stoperów choć nie zawsze dają radę a raczej się wożę niż śmigam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.