Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KTM 390 DUKE


KTM 390 Kriss

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zapytac co sądzie o ubraniach oraz o dodatkach . Chce skompletowac w ktm doslownie wszystko co potrzebne ale nie wiem jak sie ma jakosc do ceny . Może ktoś miał do czynienia z produktami ktmu .

No i zapytac przy okazji co myslice o tej 390 choć powinno byc 375cc no ale jakos chyba im tak wyszlo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM przecież nie produkuje ... Oni mają pod firmy w ich malowaniu. Wszystko robione w Chinach, jakość daje dupy ;) Miałem 3k omplety z KTM, za głupotę się nie płaci, niestety, ale teraz mam z UFO/Fox i żyję szczęśliwiej ... :)

 

Ponoć duki się pocą strasznie i problemy z nimi są (z tymi pierwszymi). Ja osobiście juz bym KTM nie kupił. Celuję na 2015 w Kawasaki, ale mowa o crossach... Moim zdaniem za dużo naraz się chwytają. Milion poj. duków, teraz te sportowe, w 2015 ma być jeszcze enduraki 390 ... No ale cóż. 

 

Z KTM jest tak ... niby dobre, ale coś się na pewno zepsuje. Normalny kombik sobie kup czarny, a potem będziesz żałował jak duka sprzedaż, bo co? Kupisz sobie następne moto HONDĘ i będziesz na pomarańczowo jeździł opisany KTM na czerwono-białej hondzie? :P

 

W 250 excf mówią, że zawory padają - znam 3 takie przypadki z roczników modelowych 2015, że zawory padły. Na necie piszą, że duke się poci - ale nie wiem ile w tym prawdy. Ja bym w duka się nie bawił - niby fajny, ale jakość wykonania daje DUPY. Nawet w gazecie gość napisał (nie napiszę słowo w słowo - nie mam takiej pamięci) :" gdy wszedłem na stoisko KTM i ukazały się mym oczą duke, myślałem , że jestem na chińskim straganie " - i taka jest prawda :) Zobacz sobie śrubki, jak ja te moto w salonie zobaczyłem, to myślałem, że używka, a na kartce :" nowy 2014"  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubran to sie nie bede wypowiadal, bo wzory choc mi sie podobaja, to cena zabija. Jakosc? Nie mam zielonego pojecia, na wieszaku wygladalo calkiem przyzwoicie :) Co do moto sporo tutaj zostalo napisane:

 

http://www.motocykle.slask.pl/topic/132390-ktm-honda-czy-kawasaki-albo-jest-cos-o-czym-jeszcze-nie-wiem-ze-chce/

http://www.motocykle.slask.pl/topic/133569-ktm-duke-390/

 

W odpowiedzi na post zapasnika moge tylko dodac, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Nowego w tej cenie i takich parametrach nic innego markowego nie dostaniesz. Ale z ta marka to nie przesadzajmy. Seria Duke <390 jest robiona w Indiach i moim zdaniem to widac. Odpukac, nic sie nie dzieje a szczegolnie go nie oszczedzam. 390 to przyjemny kawalek maszyny, ktory zostanie ze mna jeszcze pare lat. Kto wie czy nastepny nie bedzie 690. Oba w mojej opinii to wariaty, z tym ze ten starszy szybciej Cie moze zabic jak nie masz doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotzu wybacz jakoś musiałem to ominąć :-(

Dzieki wam za szybką odpowiedź .

Ogladałem właśnie dzis ich ciuszki i na pierwszy rzut oka to wyglądają dość solidnie i chyba z nimi zaczne zabawe :-) bede testowac co zle a co dobre hihi

Zapasnik masz racje co do ubrania ale ja nie mam zamiaru kupowac nowego ktm żeby gobza sezon lub 2 sprzedawac . Mam zamiar pojezdzic jakieś 4 lata a i ciuszki raczej tyle nie dadzą rady wytrzymać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubran to sie nie bede wypowiadal, bo wzory choc mi sie podobaja, to cena zabija. Jakosc? Nie mam zielonego pojecia, na wieszaku wygladalo calkiem przyzwoicie :) Co do moto sporo tutaj zostalo napisane:

 

http://www.motocykle.slask.pl/topic/132390-ktm-honda-czy-kawasaki-albo-jest-cos-o-czym-jeszcze-nie-wiem-ze-chce/

http://www.motocykle.slask.pl/topic/133569-ktm-duke-390/

 

W odpowiedzi na post zapasnika moge tylko dodac, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Nowego w tej cenie i takich parametrach nic innego markowego nie dostaniesz. Ale z ta marka to nie przesadzajmy. Seria Duke <390 jest robiona w Indiach i moim zdaniem to widac. Odpukac, nic sie nie dzieje a szczegolnie go nie oszczedzam. 390 to przyjemny kawalek maszyny, ktory zostanie ze mna jeszcze pare lat. Kto wie czy nastepny nie bedzie 690. Oba w mojej opinii to wariaty, z tym ze ten starszy szybciej Cie moze zabic jak nie masz doswiadczenia.

 

 

Ja mówię o pierwszych dukach, bo o tych mowa na forach, że ciekną im lagi. Na 390 się nie znam kompletnie - piszę to, co wiem. 

 

Co do ciuchów, to ja dałem za kurtawkę 800 bodajże czy 1000 nie pamiętam, to tak : podpinka "niby byłą niby nie " - zimno jak cholera :P Zobacz se metkę MADE IN CHINA albo TAIWAN będzie pisać. Co kto lubi ;) ja bym wolał jakąś RICHE na Duka :) No słuchaj może na szosę będą mieli dobre rzeczy? Kto wie? Ja kupowałem ciuchy offrodadowe i piszę co mnie z nimi spotkało... warto przyjąć takie opinie ... :) Jak nie kupisz, to się nie przekonasz, ale serio zobacz sobie RICHA albo MODEKA :) Bo tekstyla na duka lepiej kupić, bo po duku bym przeskoczył na Waszym miejscu w jakiegoś offroadowo-turstycznego potwora : ))) i strzelał dalekie podróże. Duke do tego przygotuje, a w terenie się podszkolicie (szutry, podjazdy) już na jakimś offroadowym motocyklu bardziej ;)

 

PS : Wszystko co na szosę jest robione w INDIACH przez DUKE.

Ale słuchajcie :) Nie ma co narzekać, ja mówię o pierwszych dukach. iPhone też robiony jest w Chinach, a jakość jest dobra. Nie ważne gdzie, a ważne jak się produkcji pilnuje ... Bo jak się nie pilnuje dobrze produkcji (Czyt. pracowników), to nawet MADE IN BAWARIA czy POLAND będzie do D U P Y :P Jakby lamborghini nie sprawdzało swoich samochodów (chodzi gość z młoteczkiem i stuka, jak coś źle to wywalają ... ), to też NIBY RĘCZNIE ROBIONE, ale mogłoby się sypać co 10 model... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.