Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2014-07-13 Nędza


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

29-letni kierowca motocykla suzuki trafił do szpitala po zdarzeniu drogowym,
do którego doszło wczoraj około 13.45 na wysokości Małej Nędzy,
na drodze wojewódzkiej 919 Racibórz-Rudy-Gliwice.
Motocyklista wyprzedzał kolumnę pojazdów osobowych gdy nagle 
drogę zajechał mu kierowca toyoty prius na niemieckich numerach rejestracyjnych,
który również rozpoczął wyprzedzanie jadących przed nim samochodów.
Nie zauważył motocyklisty, który chcąc uniknąć zderzenia wypadł z drogi.
Po upadku stracił przytomność, Na miejscu było pogotowie + helikopter
Motocykliste z podejrzeniem urazu kregosłupa przetransportowano do szpitala.
1405256418dsc_0142-.jpg2dj7zp0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie naprawdę nie zaglądają do lusterek przed wyprzedzaniem, mam to samo, choć ostatnio przywiązuję do tego dużą uwagę. Spotkałem się wczoraj z sytuacją, gdzie gość omijał rowerzystę, bez kierunkowskazów, na moje szczęście spojrzał w lusterka/usłyszał hondę - dbajmy o widoczność. 

PS. Czasem głośny wydech jest zaletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motostudent moze znasz okolice albo latasz czasem tam , wiesz jaka może jest drogo nie chce przeklinac ale powiem tak w chuj syfu jest tam i nie tylko blisko las zwierzyna szczególnie słyszę jak ktos leci tam już 150 km na godzine wtedy to masakra a to dość daleko jest zeby przez takie zadupie jechac tyle była robiona tam nowa drogo ale syf leci z lasu ,a co do wypadku powinno byc co 10 km znak patrz w lusterka czy cos takiego bo czasem jak jade tamtędy to sam mam stracha jak wracam na rowerze z basenu tiry tam nawet do 90km na godzine jadą przez 3km prostej i 2 -3 zakręty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.