Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba o ocene cbr 125


damikss

Rekomendowane odpowiedzi

Bylismy dzis ogldac ta cbr 125.

 

Wiec tak opony orginalne calkowice lyse  rocznik 2005.

Wiec mozliwe ze ten przebieg 14 tys jest orginalny.

 

Nie dzialaja kierynkowskazy, z przodu zalozone ledy . swieca ciaglym swiatlem , babka twierdzi ze to tylko wystrczy wymienic przerywacz ale jakos nie wymieniaja.

 

Chlodnica wgieta od dolu ,ale nic nie cieknie ,motor mial drobny slizg na prAwa strone . przekrzywiona prawa raczka.

Silnik pracuje baradzo ladnie ,bardzo ladnie odpala . Naped do wymiany na granicy naciagu . Z ceny ne chce zejsc . Nie wiem czy warto w takim razie rzykowac .Nie pasuja mi te nie dzialajace kierunkowskazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten motor jest dla osób zaczynających więc bez przygód jak byś chciał znaleźć to musisz mieć bardzo dużo wolnego czasu i zapału.Naprawy nie są drogie i  norma że każdy jeździ a serwisowanie ma w d... Na przód opona IR musi być jakieś 170 zł tył 200 nowa albo przednią używkę damy ze ścigacza.Zawory olej sobie zrobisz,napęd wymienisz.

Najbardziej wkurza mnie w ogłoszeniach że tak jak tu napisane bezwypadkowa a chłodnica krzywa,rączka przekrzywiona czyli strzał był i wcale nie lekki.

Stan idealny a opony łyse napęd wykończony,zawory na pewno ostatni raz były ustawiana w fabryce,kierunki z dupy ciekawe na która stronę gleba jak na prawą to wiadomo czemu ma inny wydech.Cały przód jeszcze raz do obejrzenia.Albo niech ten wydech zabiera i odliczy a da nowe opony i napęd rączka

kierunki lusterka.To z tego 1500 i tak mu zostanie.

3,5 jak nie to niech spada bo tam może się akcja serwisowa rozwinąć.Jeśli owiewki ma porysowane to mnie by w ogóle nie interesowało.Ciekawe jak dziób czy nie klejony.Z fajnego moto zrobiła się kupa.

http://olx.pl/oferta/honda-vtr-250-CID5-ID4TKPP.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziob z zewnatrz oki .

Ma tylko pęknięcia na mocowaniach śrub ,fotki z wczorajszych oględzin(troszku malo ) w ponizszym linku. Chłodnicy niestety nie zrobiliśmy .Generalnie widywałem gorsze Paździochy.

Na baku po prawej lekka wgniotka .Odwazniki na raczkach nie dokrecone ,lataja luzno.

 

 

https://plus.google.com/photos/114001461495728751328/albums/6029087473932124129?banner=pwa

 

 

 

Tez tak musle ze jesli naprawia te kierunkowskazy(jesli nie, to znaczy ze nie potrafia i cos jest pokombinowane a gość chwali sie ze jest mechanikiem motocyklowym) to cena 3,5 tys to az nad to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie kupić rebel 250.Ostatnio chłopak w Będzinie miał fajną długo wisiała i w końcu zrobił cenę 2800.Za 4 widziałem też fają cbr 125 ale widzę że też sprzedana.Jak chcecie to kupujcie ,resztę się ogarnie.

Jak ten chłop jest mechanikiem to Boże uchowaj od takich mechaników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 jest dla niej za ciezka .Trzeba cenić siły nad możliwości .

Ona to by najlepiej chciala R1 ale to młodość, głupota i na dodatek kobieta .Trzeba brać na to poprawkę.

 

Jeśli się nie sprzeda,bo  chyba nikt tak nie chapie, to w następnym tygodniu bierzemy się z niego na poważne ,bo w deszczu to nie oglądanie i nie jazda na łysych lapciach:) po mokrym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obgadujcie mnie tutaj, bo się pogniewam  :lol: 

250 nie wchodzi w grę. O vtr250 myślałam, ale jeszcze na tym nie siedziałam nigdy, moim zdaniem są za drogie. 
Z cbr fajnie sięgam, dobrze się na tym czuję i wiem, że tą masę ogarnę. Na chwilę obecną nie jest mi potrzebne nic większego.

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2014/177/3/f/bez__tytu__u_by_crash997-d7o1ktf.png

 

Ale nie jestem też uparta, że musi być koniecznie ta. Może być inna. A jak nie w tym sezonie, to w następnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego z Gliwic będzie trzeba włożyć lusterka,opony napęd migacze rączka.W sumie repsol wyjdzie taniej i przypuszczam że jest z prosta chłodnicą bez większych przygód.Opony ma ok, stan może być dobry ale jak zwykle wszystko okaże się na miejscu.

Ty to wszystko widzisz tylko po tych fotkach i opisie w ogłoszeniu? Po tych zdjęciach mam wrażenie, że moto leżało na lewym boku - krzywy kierunek i lekko "zamglony". Wygląda to tak samo jak w tej czerwonej na zdjęciach z ogłoszenia. Inne szczegóły nie są widoczne w tak małej rozdzielczości zdjęć...

Jeszcze na początku pisałeś, że ta z Gliwic by była ok i że warto kupić.

Nie wiem czy jest warto pakować się ponad 300km, zabierać ze sobą jakieś lawety na moto, a na miejscu by się okazało, że jednak nie było warto. Chyba, że brać w ciemno, ale ja nie mam ochoty kolejny raz pakować się w zakup motocykla, przy którym mój najukochańszy na świecie damikss będzie musiał robić naprawy po nocach :) Nie licząc już kosztów tego przejazdu i czasu, jaki by trzeba na to przeznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.