Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Silnik Yamaha R6 POMOCY!


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieki załamałem się po ostatnim weekendzie. Przybył KOLEJNY silnik (trzeci już) do mojej kochanej Yamaszki. I po raz kolejny nie pasuje. Mam dosyć użerania się z handlarzami którzy za każdym razem wysyłają coś innego. Więc może ktoś z braci motocyklowej pomoże i ma dojście do KONKRETNEGO SILNIKA DO KONKRETNEGO MODELU. Mianowicie poszukuję silnika w dobrym stanie do Yamahy R6 RJ11 czyli rocznika 2006-2007. Co ważne R6 a nie R6S która była oferowana w USA (model z 2005 produkowali pod tą nazwą bodajże do 2009 roku). Wszystkich posiadających info o takowej elektrowni proszę o kontakt PW lub 608063960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech sie w łeb stuknie :D
Rozkręc swój piec i zrób ekshumacje.
Wał korbowy zakupisz z FZ6 pasuje w 100%
Crankshaft 5SL-11411-00-00
Tłoki także sa identyczne jak FZ6
Zawory także sa te same co w FZ6 jedynie głowica sie rózni(inne kanały)

http://allegro.pl/yamaha-fz6-fazer-wal-korbowy-tloki-04r-i4150849647.html

Bierz sie za naprawe :D 
porównaj sobie part numbers
http://www.boats.net/parts/search/Yamaha/Motorcycle/2008/R6S%20-%20YZFR6SXCL/CRANKSHAFT%20PISTON/parts.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprzedał wszystko w pizdu nawet za 3-4 tys.To jest studnia bez dna.Za 4 tys można znaleźć moto co siadasz i jeździsz z drobnymi wadami.Na pewno nie najnowsze ale w końcu zaczynasz sezon.Zamknąć temat powiedzieć trudno.Jak byś coś szukał to można jakoś pomóc a tak jest gleba.

Na pocieszenie nie jesteś pierwszy.Jak dolar był słaby to koleś sobie kupił ze stanów całą taką 2006,to miał dopiero minę jak przyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.