Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kawasaki en 500 czy virago 535?-prośba o pomoc


osa71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam dylemat co wybrać, dlatego zwracam się do fachowców o pomoc. Zdobyłem wreszcie prawko i chciałbym  na "stare" lata polatać na jakimś chopperku. Niestety nie mogę przeznaczyć więcej z budżetu niż ok 6tys zł a to wystarcza z tego co zdążyłem się zorientować na moto typu kawasaki en 500,virago 535,suzuki savage i shadow vt 500 w miarę dobrym stanie. Pytanie co wybrać, czego szukać? Mam ok 174cm i 88kg będę jeździł raczej solo i głównie po mieście ew jakiś wypadzik weekendowy do +/- 100km. Osobiście,wizualnie pasuje mi kawa,ale różne opinie krążą temat tego moto,dostepności części,serwisu awaryjności itp Co Wy byście poradzili?? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam dylemat co wybrać, dlatego zwracam się do fachowców o pomoc. Zdobyłem wreszcie prawko i chciałbym  na "stare" lata polatać na jakimś chopperku. Niestety nie mogę przeznaczyć więcej z budżetu niż ok 6tys zł a to wystarcza z tego co zdążyłem się zorientować na moto typu kawasaki en 500,virago 535,suzuki savage i shadow vt 500 w miarę dobrym stanie. Pytanie co wybrać, czego szukać? Mam ok 174cm i 88kg będę jeździł raczej solo i głównie po mieście ew jakiś wypadzik weekendowy do +/- 100km. Osobiście,wizualnie pasuje mi kawa,ale różne opinie krążą temat tego moto,dostepności części,serwisu awaryjności itp Co Wy byście poradzili?? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych co piszesz to szukaj virago jak chcesz jeździć a nie grzebać przy moto.Przy czym to jedzie tak jak by nie chciało.

Kawa decydowanie lepiej sie zbiera ale są różne z nią porażki.Savage to moto dla laski,Vt500 trochę stare nie mniej w 80 tych latach honda robiła bardzo fajne i solidne sprzęty.VT500 jeździ z tego towarzystwa najlepiej.Jak szukasz czegoś z lat 80 tych to tylko honda.

Wybrałem virago bo cena jakość wiek.Jednak też bywają z nią różne nie miłe akcje.Osobiście podoba mi się cb550 night... bo silnik  rzędówka chodzi jak ścigacz,hydrauliczna regulacja itd.Tyle że moto b. wiekowe i różnie z nim można trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam honde 500vt(1985r) już trzeci rok co wymieniłem przez te lata-świece,filtr powietrza a i olej co sezon spalanie przy mojej dziadkowej jeżdzie to solo 3-3,5l w dwie osoby max 4l żona patrzy na licznik i jest kaganiec :wacko:  max100km/h tak że mnie się trafił dobry sprzęt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestes mojego wzrostu i wagi . Virago 535 to malutki gabarytowo motorek i bardzo slaby w porownaniu do en 500. Jedzilem na en 500 wersja z pasem. Bedziesz zadowolony .Nie ma sensu przeplacac za yamahe na 1 moto .

 

En 500 to  dobra maszyna ,banalnie prosta w serwisowaniu. Silniki sprwdzone i ladnie sie kreca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.