Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mój Trampek


MisterTwister

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu mój trampek osiągnął ostateczny kształt.

Kupiony we Włoszech od pierwszego właściciela - gość z rocznika `58 :blink:

Przebieg - tylko 12tys. km :)

Niestety, do Polski przyjechał niekompletny - brak przednich owiewek, błotnika, lampy, szyby, lusterek.... - motorek miał burzliwą przeszłość - żaden szlif, albo dzwon - po prostu trafił kiedyś do "dziupli" i tam "niegrzeczni chłopcy" zaczęli go rozbierać, ale karabinierzy im w tym przeszkodzili :)

Jednak to na szczęście nie zniechęciło mnie to i nie odwiodło od jego zakupu.

 

http://motosilesia.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z moim kolegą Darkiem zamieniliśmy się na chwilę trampkami - on jeździ trampkiem z rocznika 2011 - nówka z przebiegiem zaledwie 6tys. km.... Powiem szczerze, że tak naprawdę różnicy w jeździe nie widziałem żadnej. Jego trampek ma nieco wydłużone biegi, trochę inna charakterystyka pracy silnika. Miałem wrażenie, że nowszy trampek jest mniejszy i lżejszy, bardziej smukły. Z przodu mniejsze koło. On dał za swojego dwadzieścia kilka tysięcy - ja za mojego zaledwie kilka tysiaków.

Ogólnie jestem z trampka niesamowicie zadowolony, myślę że to jest zakup na wiele sezonów. Będę o niego dbał, chuchał i dmuchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta, ja nade wszystko cenie sobie jednak wygodę. A jazda trampkiem to po prostu bajka. Spokojna turystyczna bardzo wygodna jazda z bezpiecznymi prędkościami. Po za tym mój motorek musi wjechać w ciężki teren - szutrowa droga, błotniste ścieżki leśne. Bandzior do tego się zupełnie nie nadawał.

Dlatego w końcu mam motorek, który jak na razie spełnia moje wszystkie oczekiwania. 

Aneta, może dołączysz do nas któregoś dnia? Wspólnie byśmy pośmigali po okolicy? Jest naprawdę fajnie.

Śledź temat 80km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.