Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

naked 600 / 750


coachu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

 

Sprzedałem niedawno Thundercata i chcę sobie kupić nakeda 600 lub coś mocniejszego.

Przyznam, że mam już misz masz w głowie.

Chodziły mi po głowie GSR 600, Shiver i Z750 ale do końca nie jestem przekonany.

Budżet to 16tyś.

Przyznam, że chciałbym żeby moto było jak najnowsze, jeśli się uda to miało ABS i było do niego na rynku sporo dodatków akcesoryjnych.

 

Czy ktoś z Was stał przed takim wyborem i mógłby coś doradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja Ci polecam GSR 600 sam go mam już trzeci sezon, zrobiłem nim 20tys i nie nazekam . Bezawaryjny fajnie sie prowadzi i co najwazniejsze nie mam poczucia braku mocy po trzech sezonach ,daje rady wszystkim GSXR 750 ;) A mam z ABS em super sprawa polecam

Jesli cos jeszcze na temat GSRki chciałbys wiedziec to pytaj ,bo wiem co i jak sie zużywa i na co patrzec przy kupnie  .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go kupiłem z przebiegiem 8 tys Pochodzi ze Szwajcarii  . No a o schowkach to mozesz zapomniec pod siedzeniem zmieszcza sie tylko dwie puszki Red bula ;)  nie ma miejsca nawet na apteczke  . O GSRce mówią że to wilk w owczej skórze,i to jest prawda nie przekraczając 8tys obr bardzo fajnie spokojnie sie jezdzi a puzniej to naprawde pokaże na co go stać.

Jestem tylko na tym forum   Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zet w każdej chwili.

 

nieco nieżej moment i moc niż w 600

zawieszenie lepsze

jeden z ładniejszych nakedów (nr 1 jeżeli chodzi o japonie na 100%)

wrzucasz tłumik akcesoryjny i owiewke i na prawde masz jeden z ciekawszych obecnie motocykli

 

Jedyny minus to waga, bo jest o 20kg cięższy niż GSR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja śmigam zetem i moge powiedzieć o tym motorku tyle że całkiem nieźle się zbiera nawet z niskich obrotów powyżej 140 km/h wiatr daje już o sobie znać jak na każdym nekedzie, pozycja bardzo wygodna wysokośc kierownicy można dopasować pod siebie miejsca pod siedzeniem pasażera na paczke zapałek ale za to pod fotel kierowcy można załadować apteczke i małe piwko :)

A jeżeli jesteś zainteresowany takim zetem to przygotowuje sie powoli do sprzedaży mojego:) akurat ma sporo akcesoryjnych dodatków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.