Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

XJ 600s ;]


zibik

Rekomendowane odpowiedzi

HO HO HO.... mikołaj się spóźnił w tym roku ale jakoś mu to wybaczę
To mój pierwszy motocykl i tu chciał bym podziękować Michałowi poprzedniemu właścicielowi, który wycofał XJ-tę z aukcji i dał mi czas na zebranie gotówki.
Yamaha XJ600s rocznik 1998 zadbana i co mnie przekonało do kupna serwisowana i DamirTeam-ie w Wodzisławiu Śl. (kilka osób z forum przekonało się już o możliwościach tego salonu/warsztatu, tym którzy nie znają szczerze POLECAM)

 

A teraz ... byle do wiosny ;]
Nawet nie wiecie jak długo czekałem na to, żeby walnąć posta w tym dziale...
foto zrobione przez poprzedniego właściciela:

 

xfg1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna, gratuluję i życzę tyle zadowolenia z jazdy co z zakupu. Jeśli tak bardzo Cię pali to jazdy próbne możesz jeszcze zrobić. Szpiki co prawda marzną do brody i kołnierza ale na suchym asfalcie 600ta nie obraca więc daje rady. ;)  Tylko od razu nie rozbij abyś Sylwestra w garażu spędzić nie musiał... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HO HO HO.... mikołaj się spóźnił w tym roku ale jakoś mu to wybaczę

To mój pierwszy motocykl i tu chciał bym podziękować Michałowi poprzedniemu właścicielowi, który wycofał XJ-tę z aukcji i dał mi czas na zebranie gotówki.

Yamaha XJ600s rocznik 1998 zadbana i co mnie przekonało do kupna serwisowana i DamirTeam-ie w Wodzisławiu Śl. (kilka osób z forum przekonało się już o możliwościach tego salonu/warsztatu, tym którzy nie znają szczerze POLECAM)

 

A teraz ... byle do wiosny ;]

Nawet nie wiecie jak długo czekałem na to, żeby walnąć posta w tym dziale...

foto zrobione przez poprzedniego właściciela:

Gratulacje z mojej strony  :)

Nie powiem byle do wiosny tylko (byle do pogodniejszych  dni) nie wykluczone ze te dni szybciej beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowego nabytku i szybkiego nadejścia tych dni, kiedy będziesz mógł już polatać :)

Dywersja to przyjemny motocykl, bardzo miło wspominam ten sprzęt :)

Żeby służył jak najlepiej.

 

YNO JAZDA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.