Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piątki w Bigelhausie


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

DZień dobry Wszystkim :)

 

Ja od 10 walczę z tym mordercą a że przegrywałem to uciekłem się do ostateczności...

Przemyłem pysk, ubrałem się i do żabki po izotonika... od razu lepiej :)

Dżizus !!

Kto mnie tak wczoraj sponiewierał ??!!  :blink:

Ledwo w klawisze trafiam.

Accordziku to chyba moja wina :P Wykorzystałem chwilę kiedy Twoja asertywność została uśpiona a później już nie potrafiła się obudzić :P i tak szedł kieliszek za kieliszkiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZień dobry Wszystkim :)

 

Ja od 10 walczę z tym mordercą a że przegrywałem to uciekłem się do ostateczności...

Przemyłem pysk, ubrałem się i do żabki po izotonika... od razu lepiej :)

Accordziku to chyba moja wina :P Wykorzystałem chwilę kiedy Twoja asertywność została uśpiona a później już nie potrafiła się obudzić :P i tak szedł kieliszek za kieliszkiem :P

Zemszczę się  Flavio, a wierz mi że zemsta będzie okrutna !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flavius...no i mnie przejrzałeś :D ...a zabaaawki....no mój syn ma dużo zabawek, autka, klocki lego, dinozaury :D  :D

 

 

wiecie co...stwierdzam z całą stanowczością że każda imprezę będę kierowcą. nie jestem zbyt asertywna i obawiam się że skończyłoby się to dla mnie podobnym mordercą jaki Was męczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem niusa, jade rano do pracy, patrze patrze a jakis chopek spi na przystanku, wygląda jakby mu śniadanie zjedli...patrze patrze a kto to!? .... Ryszard.... Pizgało 7 na zegarze a ten nicpoń śpi przytulony do oszrpnionej szyby, najpierw się ponabijałam bo to nie koniec szaleństwa, budze go, patrze a tam binokle rozbite, łuk potargany i smark na kurtce :D no nic został odtransportowany do domu gdzie pewnie dogorewa ;) ...oj Rysio Rysio <3

Jo jebia wracam do żywych. Ojtam, ojtam przesadzasz fakt zmęczony to byłem, szkiełko owszem nie strzymało stężenia % ale łuk jest cały nawet niedraśnięty eeh :) ale wielkie dzięki za podwózke. Zrewanżuje się na Andrzejkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo jebia wracam do żywych. Ojtam, ojtam przesadzasz fakt zmęczony to byłem, szkiełko owszem nie strzymało stężenia % ale łuk jest cały nawet niedraśnięty eeh :) ale wielkie dzięki za podwózke. Zrewanżuje się na Andrzejkach

RYŚ!

ale jak TY wylądowałeś na tym przystanku ? przecież zamówiliśmy Ci taryfę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYŚ!

ale jak TY wylądowałeś na tym przystanku ? przecież zamówiliśmy Ci taryfę?

No chyba nie przyjechała to poszedłem z buta po drodze jak nazłość żadna się nie napatoczyła, tak że po wędrówce przysiadłem na przystanku, ( taki jeden to pod lipą siadał ) no i potem niewiasta się zjawiła i do domu zakludziła :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo jebia wracam do żywych. Ojtam, ojtam przesadzasz fakt zmęczony to byłem, szkiełko owszem nie strzymało stężenia % ale łuk jest cały nawet niedraśnięty eeh :) ale wielkie dzięki za podwózke. Zrewanżuje się na Andrzejkach

 

Fajnie że łuk masz cały. Za to gila na kurtce nie sprostowałeś. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.