Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kurtka dla Niej i dla Niego ok 600 szt.


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kurtki dla Żonki i dla mnie. Kurtek potrzebujemy teraz na czas kursu, po kupnie moto (sv650 lub F4i ale to się zobaczy) kurtka raczej do miasta, dojazdy do rodzinki i pracy, trasy około 50 km, chyba z podpinką i wodoszczelna. Turystyki na moto jeszcze nie poznałem. Dla siebie wybrałem TSCHUL 820 lub 841 ale jestem otwarty na inne propozycje. A dla żonki to może jakaś kobieta coś podrzuci :). Kwota 600 +/- 100 choć wolałby nie bo jeszcze spodnie, rękawice i buty, raczej skóra bo bezpieczna i najlepiej gdzieś na Śląsku bo miło by było przymierzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę doradzał ale powiem o swoich doświadczeniach. Nie wiem jak jest w skórze bo nigdy takowej nie miałem. mówimy więc o tekstyliach.

Pierwsza kurtka miała membranę i ocieplenie. Ocieplenia w zasadzie nie uzywalem bo lepszą była polarka gdy było chłodno. Jak jest ciepło a zwyczajowo wtedy wyciagam moto to zaczynam się pocić. W tamtej kurtce zatrzymanie na skrzyżowaniu skutkowało cieknacą strużką płynącą po pośladkach. Kolejna kurtka miała już porządną wentylację i wypinaną membranę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimś znawcą kurtek nie jestem ale na 90% są to kurtki z kombinezonu.Tschul robi bardzo krótkie krótki do kombi wiec jeśli kupisz samą bez spodni i w samej kurtce będziesz chciał jeździć to połowę pleców masz odkrytą.Mam kombi z tej firmy i nie ma możliwości jeżdżenia w samej kurtce chyba że max 500m nie mówiąc o tym że się śmiesznie wygląda i nic nie daje.

Proponował bym tekstylną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam modekę romę - jedyna wada którą odkryłem to to że po praniu pozbyłem się odblasków (sprały się) - ale jest przewiewna.

Żonie kupiłem też modekę - krótką, też z wypinaną membraną (bez podpinki)

Córka ma modekę długą - wypinana membrana i podpinka

 

Niestety modele mogę sprawdzić dopiero po weekendzie (jestem poza domem)

 

Po doświadczeniu z gotowaniem się w ubraniu kupiłem spodnie które wcale nie mają membrany (stwierdziłem że kondoma zawsze można na siebie wrzucić) - za to mają odpinane nogawki powyżej kolan - spodnie też modeki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym , będziesz miał spory wybór w kurtkach tekstylnych. Dobrą skórę trudno nabyć w tych pieniądzach.

Z kurtek, proponuję poprzymierzać również coś z oferty marki Rebelhorn  w  kwocie do 600 zł nabędziesz  kurtkę z ich kolekcji z naprawdę dobrym "wypasem" i w gustownej stylistyce.

 

W naszym salonie w tym roku hiciorem z kolekcji Rebelhorn  jest męska kurtka Rebelhorn ID

http://rebelhorn.pl/products/66

 

oraz damski model Rebelhorn Glam

http://rebelhorn.pl/products/67

 

a gdzie  pooglądać - kupić Rebelhorna  najbliżej Twojego miejsca zamieeszkania znajdziesz tutaj:

http://rebelhorn.pl/shops

 

 

 

Pozdrawiam,

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.