Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Simon_84

Użytkownicy
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

About Simon_84

 • Birthday 03/02/1984

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  K-ce

Recent Profile Visitors

781 profile views

Simon_84's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Siema, szukam pomocy w przyklejeniu naklejek w f4i, może odpłatnie, znacie kogoś takiego.
 2. Szukam lakiernika do wykończenia czaszy i boczku po spawaniu w F4i, będzie trzeba nakleić jedna naklejkę, znacie kogoś takiego co by się nie wkur... przy odbiorze.
 3. Dzięki podjadę w pon. i zobaczę co powiedzą.
 4. coś w necie cicho o nich, robiłeś coś tam?
 5. Odświeżę, Szukam sprawdzonego miejsca do pospawanie czaszy w CBR, znacie kogoś takiego? najlepiej z ok.Katowic.
 6. Simon_84

  Pierwszy tor

  Do tych co już byli na SRingu co warto zabrać ze sobą na tor oprócz moto kombi i kasku , listę od Duszana dostałem ale może coś doradzicie.
 7. Ludziska gdzie w okolicy K-ce są miejscówki do ćwiczenia jazdy w zakręcie?
 8. Ode mnie też mają plusa, a nawet dwa, ostatnio wymienili mi sprężynę w napinaczu rozrządu, zrobione profesjonalnie i bezpiecznie dla silnika. Dużego plusa ma Artur za sprzedaż moto, kupiłem od niego CBR dla mnie pierwsze moto więc chciałem żeby kumpel mi ją ocenił ale sprzedający dokładnie pokazał na co zwrócić uwagę przy kupnie, opisał co było zrobione, minęło już trochę czasu i km od kupna i nic niezwykłego nie wyszło.
 9. Tylko mix rozmiarów nic nie da potrzebuje kroju gdzie rękawy są dłuższe i nie będzie z kurtki worek a spodnie już się dobierze.
 10. Znacie jakieś kombi 2cz z dłuższymi rękawami, mierzyłem ostatnio RST i 4SR i rękawy krótkie lub lekko za luźna kurtka. Co jeszcze warto przymierzyć? Budżet ok 2200.
 11. Szukam Hani dla siebie, znalazłem kilka ogłoszeń może komuś coś się rzuci. W tym tygodniu mam zamiar je objechać i samemu zerknąć ale każda rada się przyda 1. http://otomoto.pl/honda-cbr-600-f4-nie-f2-f3-super-stan-M4063059.html 2. http://olx.pl/oferta/honda-cbr-600-f4-CID5-ID68ymW.html#deab194604 zadupek po tuningu:) 3.http://olx.pl/oferta/honda-cbr-600-f4-CID5-ID6aCeh.html#924a64fbe5 4. http://olx.pl/oferta/honda-cbr600-f4-CID5-ID3RXYP.html#924a64fbe5 p.s tak tylko czarne p.s.2 może ma ktoś F4 do sprzedania w jednym z czarnych malowań.
 12. Powiem to żonce w tym roku dała sobie spokój ale w następnym już będzie musiała podejść Jadę w poniedziałek ustalać następny termin
 13. Na 10 z teoretycznego zdało nas 3, na plac doszło kilku było nas 7-8 ja byłem 5 i tylko 1 zdał plac przede mną, jak dałem ciała to zebrałem się do domu więc nie wiem jak reszta, gość który zdał plac był rozpoznany przez egzaminatorem więc nie pierwszy raz już to robił ja rozmawiałem z ludźmi to po 3-4 razy więc luz.
 14. No i już ale dobrych wieści nie mam teoria 73/74 uczyłem się z testów "Grupa Image" było kilka nowych pytań ale raczej oczywiste. Praktykę skończyłem na ósemce dałem du.. bo zamiast zahamować gdy mnie wyniosło to chciałem zacieśnić i kapa, linia przekroczona. W poniedziałek znowu trzeba jechać na worda termin ustalić no cóż trudno.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.