Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

07.09 Kostkowice na dziko "6"


Rekomendowane odpowiedzi

Już po raz szósty zapraszamy nad zalew do Kostkowic. Z góry przepraszam, że zlot nie odbywa się w wcześniej. Co roku obiecujemy, że będzie to przełom lipca i sierpnia i jak co roku trzem organizatorom udaję się znaleźć wspólny wolny termin początkiem września...

Teraz parę słów dla tych którzy jeszcze nie byli...

Spotykamy się w Zawierciu pod urzędem miasta (środek miasta przy głównej drodze nr.78). Godzina do ustalenia, zwykle była to 17.00-18.00. Będzie Was około 20-30. Docelowo na zlocie będzie koło 50-60 osób. Kameralnie. Po 25 minutach drogi w kierunku Kielc wjeżdżamy do Kostkowic. W skrócie- duże jezioro (dla chętnych wycieczka pontonem), plaża, las, kawałek idealnego asfaltu oraz bar w miejscu zlotu ustawiany na dwa miesiące (właściciel jak co roku czeka na zlot i dopiero się zwija).

Przewidujemy kilka konkursów, dyskotekę (bar ma zadaszony parkiet z nagłośnieniem i będzie puszczał to co my przywieziemy), oraz tańce, śpiewy i dobrą zabawę przy ognisku do białego rana.

 

Z kwestii formalnych: zabrać należy: namiot oraz wiadro piwa. A jeśli ktoś potrafi się posługiwać- gitarę i organki

 

zapraszamy

 

Antek, Borys i Dual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w robocie szczyt sezonu budowlanego, w domu rozgrzebałem remont i jak wreszcie znalazłem chwilę żeby odpisać to zas... rane forum umarło na 48 godzin.

Nie bardzo to widzę, że ludzie chętnie zostają z piątku na sobotę na noc i w sobotę jadą na Równicę.

Jeśli jesteście przekonani, że dacie radę, ja i Antek jakimś cudem dostaniemy urlop to zrobimy zlot w piątek.

Bar w miejscu zlotu jest czynny ostatni weekend, Borys jest 2,5 tys. km stąd i wraca dopiero prosto na zlot, więc inny weekend nie wchodzi w rachubę. Ja też chciałem spotkać się lipiec-sierpień, ale wyszło jak zwykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Panie i Panowie, pogoda się zapowiada taaaka,że znowu Antek na waleta będzie pływał :) Już trochę osób zapowiedziało mi się telefonicznie, także imprezka powinna się udać jak co rok.

Diabeł Piszczałka, nie obrażaj się, ale albo spotkamy się w Kostkach w tą sobotę albo przesuwamy zlot na... następny rok... Taki pieprzony kapitalizm , jak to mawia moja babcia. Także dla potwierdzenia:

 

07.09. Sobota

 

widzimy się w Kostkowicach. Numer do mnie: (po 17.00) 503-678-613. Numer do baru w Kostkowicach:503-752-613

 

Do zobaczenia wkrótce

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diabel mozna byc na tej i na tej imprezie najpierw kostkowice a potem rownica :D

 

Właśnie taaaak...  Ja nawet sam o odpowiedniej godzinie powiem Ci, że czas się już zbierać... ;)

Ewentualnie, zawsze możesz wjechać na Równicę, nie gasić moto i zjechać do nas.

Widzisz, masz aż dwie alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze okolice sa wspaniale za dnia :) w nocy jeszcze pikniejsze :) gustlik jakbym zrobila to w odwrotnej kolejnosci to nie wiem czybym trafila do was po cmoku nad zalew. w swojej okolicy to ja moga z zamknietymi oczami latac ale u was niezbyt. kapke je znom ale no coz nie chca byc zblakana dusza co ni moze trafic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.