Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie na temat opon


BASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem u siebie M5. Opona jak dla mnie daje radę. Fajnie się klei do asfaltu, lecz znika w oczach. Gorzej jest nieco jak jest chłodno. Niby szybko się nagrzewa, lecz lubi zerwać przyczepność bez ostrzeżenia. 

Minus jest taki, że komplet to koszt około 1 000zł. Obecnie latam na Metzelerach Rennsport. Są o wiele tańsze, a również godne polecenia. Latałem na nich w zeszłym roku zarówno na torze Poznań jak w Radomiu na kartingu. W mieście dają również radę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie też testuje S20 na suchym trochę gorzej od np Pirelli Diablo Supercorsa, ale niczego nie można im zarzucić, składają się świetnie i na miejskie warunki w 100% wystarczą nawet w sportach i schodzeniu na kolano w zakrętach ;-). Czekam jeszcze na jakiś deszcz, gdyż właśnie na mokrej nawierzchni zdobywały pozytywne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jakiś bumm na S20-ki 

 

Tez wsadziłem takowa guma ale tylko na przod bo sie skonczył.

 

Pierwsze kilometry sliska jak diabli nawet po umyciu, pomogło potraktowanie papierem ściernym.

 

Do jazdy po mieście ok, szybko łapie temp. zastanawia mnie zuzywanie tej gumy w trasie. Po winklach  na dobrze rozgdzanej gumie to sama przyjemnosc. Z osobistych doświadczeń widze ze duzo lepiej sie zachowuje na odrobine, przy niższym ciśnieniu niż w serwisówce motocykla. Mam jakieś 0.2 Bara mniej i dopiero teraz jestem z niej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/180-55-17-michelin-power-pure-2ct-i3425188827.html

Za bardzo alternatywy nie znajdziesz bo producenci widzą sami co lepiej a co gorzej wyszło i trzymają cenę.Przykładem może być road2 który dziwnie ciągle trzyma się w cenie a road jest już bardzo tani.

Do bandyty road2 road 3 power pure,angel,M5 tak bym stawiał.

Całkiem fajna jest pod tym względem bmw k12000r,wszystko zjada w 6 tys do drutów bez wielkich szaleństw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.