Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kilka pytań Kilka motocykli :) Kupno/Ocena/Rejestracja/Rady


kuba177777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy to dobry temat bo jednak chce napisać o pare rzeczy  w jednym temacie.

 

Rozważam kupno motocykla jeszcze na ten sezon i tu pojawia się pierwsze pytanie . - czy warto jeszcze na ten sezon ? - czy w zimie bedzie taniej ?  ale znów jak dobrze sprawdzić motocykl jak będzie chłodno i być może śnieg. ? 

 

Interesuje mnie generalnie (TYPOWE sporty)   Honda 600rr  (2007r+-)  , Gsxr -750 (2007r+-)  ,       Honda 954(dość niski rocznik)   , Honda F4i (dość niski rocznik)

 

z jednej strony kusi by kupić coś starszego ale jeszcze na ten rok a z drugiej strony kusi by jednak coś nowszego ...

 

Tak na prawdę jestem nastawiony negatywnie póki co na "litra" ale jednak 954 straszliwie mi się podoba ale nie mogę też powiedzieć ze inne tez mi się nie podobają ,

jest dużo różnych opini na temat wymienionych wyżej motocykli ,

jakieś  zalecenia ?  co lepiej co gorzej ? 

 

 

 

 

Rozumiem ze koszty rejestracji przy  motocyklu za +- 15-18tyś zmieszcze w kwocie około 500zł  (tablice  i inne pierdodły ,te 2% od wartości motocykla czy jest to obowiązkowe to jest za złomowanie czy jak ? *)

 

Boje się ze w tym przedziale cenowym ciężko będzie znaleźć mi  nowszy motocykl choć mogę się mylić. 

najbardziej zależało by mi na 600rr lub właśnie GSXR-750   lecz najmniej K6

 

Wszelkie rady mile widziane ! : )

z chęcią wysłucham każdego proszę tylko bez ironicznych wypowiedzi wszystko na poważnie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc co nie da sie kupić motocykla w calkiem dobrym stanie ? : 0

   nie mowie ze musi mieć super extra Gumy nowy napęd nowe klocki itd itd.

 

o i kolejne pytanie czy wersja USA jest problemem jakimkolwiek ? czy to bez znaczenia czy EUROPA czy USA czytalem to ->http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/108032-motocykl-europejski-vs-usa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienic pare rzeczy, min lampe przednia na asymetryczną
i kierunkowskazy na zarówki 1 włóknowe. I czerwone klosze kierunkowskazów na pomarańczowe.
Mam drugiego H-D z USA i wszystko zmieniłem po za kierunkami które świeca na stałe
(do przyjęcia przez diagnoste) Widocznie tak chłopaki na harleyach sie rozpoznaja :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.