Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Podziękowania


Fredi CBR1100XX

Rekomendowane odpowiedzi

heheheh no ok to jo jeszcze musza podzinkowac XENI za to ze mimo tego ze ryszawo i ze zagramanicy to dbalae zeby mi promili niyubywalo :P

a no i jeszcze POKOSMANYJ  za to ze maszynka w doma zostawila bo pewnie bych dzisiej nieciekawie wyglondol hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben10 dziękuje Ci za założenie tematu w sprawie spotkania nad Chechłem, teraz juz bedzie spokój :D

 

A proszę, proszę ...... :D

może być też tak że po założeniu tematu zainteresowanie nim zniknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że podziękujesz Bastkowi za to, że siedzi w domu dzięki czemu nie pada i można latać  :D

Ja jestem od deszczu ale za to Ty od śniegu tak że nie bierz tego do siebie ale łaskawie mogła byś nie ruszać tych swoich czterek literek jak najdłużej z domku :P:D

Tak że tak dalej Czarna a zima nas ominie :D i wtedy bede Ci dziękował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh no ok to jo jeszcze musza podzinkowac XENI za to ze mimo tego ze ryszawo i ze zagramanicy to dbalae zeby mi promili niyubywalo :P

a no i jeszcze POKOSMANYJ  za to ze maszynka w doma zostawila bo pewnie bych dzisiej nieciekawie wyglondol hahahhaha

A ja dziękuję za przyjęcie pomimo zagranicznych korzeni i wspólne picie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować wszystkim którzy przyczynili sie do tego że już moge latac sprzęcikiem ;)

Scorpionowi i Drzewo za zajęcie sie alternatorem :)

Dzidkowi za odbór i podrzucenie gratów i za wspólne kombinowanie nad naszymi sprzętami :D

Accordowi za transport z po mojego sprzeta :) jazda jako Plecak - bezcenna :D

Letkowi ( Moto Owca ) za poskładanie mojego sprzęta do kupy ;)

 

Osobne podziękowania dla Czarnej :P Ty już tam wiesz za co... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziękuję Bastkowi za to że jest :) w ogóle i często koło mnie

I jeszcze troche zamierzam tu zabawić ;) Poza tym mieszkamy przeca prawie po sąsiedzku więc żaden problem :P

 

 

Tej pani już podziękujemy !

Prawda Bastuś ?! :lol:

Oj tam oj tam, ja tam lubie jak ktoś mi dziękuje :D Nie bądz zazdrosny Skarbie :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkamy przeca prawie po sąsiedzku więc żaden problem :P

 

prawie robi wielką różnicę... tym bardziej doceniam.

 

 

Chyba fochem zarzucę ?! :wacko:  :P

 

dla Ciebie Accord też mam w zanadrzu niespodziewankę :) więc się nie fochuj, btw. sądziłam że to przypadłość typowo kobieca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.