Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Podziękowania


Fredi CBR1100XX

Rekomendowane odpowiedzi

Tu możesz podziękować komuś dosłownie lub w przenośni za to co zrobił dla Ciebie lub Tobie. Możesz również wyrazić swoją opinię na ten temat. Powód, dla którego zakładam ten temat zaraz poznacie.

Chciałbym podziękować dwóm osobom ponieważ pomogły mi bardzo w mojej sytuacji tj DigitalPunkowi - Maćkowi i DeFrasto - Kamilowi. Po raz kolejny przekonałem sie, że można na nich liczyć. Dziękuję chłopaki - nie zapomnę Wam tego. Tobie DarkRider także za chęci. Nie skorzystałem, bo już mialem to co mi było potrzebne. Wielkie dzięki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jednej osobie też należą się podziękowania tj Paramedykowi. Wojtku dzięki za pomoc w ściagnięciu motocykla. Na Ciebie zawsze można liczyć. Jeszcze raz dziękuję. To już kolejny raz, kiedy mi pomogłeś. Nie wiem kiedy będzie okazja zebym mógł Ci się zrewanżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Fredi CBR1100XX za założenie tak "ambitnego" tematu  :D

Temat może nie jest ambitny, ale nie to było jego zamiarem. Cel jest zupełnie inny. Mianowicie zwrócenie uwagi na ludzi, którzy zachowują się "po ludzku", są wrażliwi na to co się dzieje dookoła i potrafią, a co najważniejsze chcą innym pomóc i robią to. Mogę śmiało postawić ich za wzór do naśladowania. Zrobiłem to na forum ponieważ uważałem to za sluszne. Temat założony w off topie takze chyba nie powinniście mieć żadnych pretensji. Jesli komuś się temat nie podoba ? - ma prawo. Ten ktos wcale nie musi tu zaglądać. Poza tym moje obydwa posty są naprawdę szczere, bo ci ludzie zrobili dla mnie więcej niż pewnie sobie wyobrażają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo chca podziękować następującym osobą:

 

Xenii- Za to że jest tak poszczelono

Accordowi- Za to że w ogóle pomimo swojego wieku to jeszcze jest

Bastkowi- Za granie w kręgle motocyklem

Flaviusovi- Za FJR

 

Abgalowi za noszenie wczoraj radia :P

 

I wielu innym tutaj pominiętym  :lol:  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowaliłeś do pieca  :lol:

 

Jak będziemy w jego wieku chcę być przynajmniej w 10% tak witalnym i energicznym człowiekiem. Po imprezie miło było usłyszeć od pewnej pani 50+ "A cóż to za energiczny starszy pan"  :lol:  :D Accord moim zdaniem jest jak wino im starszy tym lepszy  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziemy w jego wieku chcę być przynajmniej w 10% tak witalnym i energicznym człowiekiem. Po imprezie miło było usłyszeć od pewnej pani 50+ "A cóż to za energiczny starszy pan"  :lol:  :D Accord moim zdaniem jest jak wino im starszy tym lepszy  ;)

 

Historie o jego podeszłym wieku są mocno przesadzone haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja podziękuje

Mrocznemu - za wazelinę

Mr. Drzewo - za odkrycie prawdy

Starszej Pani +50 - nie pamiętam za co

Xeni - za dolewanie wódki do drinków

Chłopakowi Xeni :lol: - za kolejny transport

Bastkowi - być może że dzięki niemu dzisiaj się nie utopiłem

Dzidkowi - za drążenie tematu o lodach

Panu Policjantowi - za pouczenie

Czarnej - za skuteczne przekonanie Pana Policjanta do odstąpienia od czynności

Dziękuje również wszystkim niewymienionym - kocham Was, chce żeby był pokój na świecie

i żeby nie zabijać zwierząt w Afryce !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.