Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Podżegający artykuł świńskiego pismaka.


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej akcji pt Równi na drodze ,Motocyklisci są wśród nas ...itp a tu trafi się taki chwast :/// " plaga zmaskowanych motocyklistów ,skrzętnie ukrywających swoje tablice rejestracyjne"

Najgorszy w tym jest przekaz tego artykułu " trzeba wziąsc sprawy w swoje ręce " :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taki dziennikarzyna ma wpływ na kształtowanie kultury wsród samochodowych uzytkowników dróg, 
to tak jakby tym artykułem dał przyzwolenie do spychania motocyklistów
bo wszak czytając to odnosi się wrazenie że jestesmy jakąs "zarazą"
Mam nadzieje że przy nadazających wyborach zmieni sie ustrój i zamkna Gazete wyborcza,
poprostu nie da się tego czytać, podobnie gówniane artykuły sa w gazecie FAKT.

http://www.fakt.pl/tag/motocyklisci

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś wciepli wszystkich do 1 wora...ale ! powiem wam szczerze, że ja sie czasami ludziom nie dziwie, że dostają ku***icy jak nas widzą. 

 

Sytuacja z przed kilku dni. Osiedle w Miechowicach...generalnie dosyć zaludniony teren, centrum blokowiska. Znajomi usypiają dzieciaka już ładnych kilka minut, w końcu się udaje i dzieciak zasypia. 2 minuty później jakiś Rossi na eRłanie street edition z rynną zamiast wydechu postanawia przejść przez całe osiedle na odcięciu. Dzieciak sie budzi, wrzeszczy na cały blok, a rodzice chcą popełnić zbiorowe samobójstwo :) I powiedzcie jak się tu nie wku**ić ? :) 

 

I co z tego, że to był 1 przypadek na 100 innych motocyklistów, ale ten 1 zrobi taką opinię, że później patrzą na nas jak na terrotystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawnikiem nie jestem ale tak się zastanawiam czy aby artykuł nie jest zwyczajnym nawoływaniem do nienawiści a co za tym idzie :

 

 

Jednak w zależności od stanu faktycznego zachowanie osoby używającej mowy nienawiści może wyczerpywać znamiona przestępstwa, np. z art. 190, 212 lub 216 Kodeksu karnego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł jest o piratach na dwóch kółkach więc po co się nim przejmować, skoro to większości nie dotyczy ;)

Sama nieraz miałam ochotę wezwać policję jak u mnie po wąskiej dróżce pełnej dzieciaków pędził w kółko chłopaczek na moto, ograniczał się do uliczek bo prawa jazdy nie miał (wnioskując po stylu jazdy rozumu chyba też), na szczęście rupieć mu się zepsuł i problem sam się rozwiązał.

Kolesi którzy pomykają jak wariaci po lesie w pobliżu też sporo mimo że jest tor dla takich zabaw, ale wiadomo, zakazane lepiej smakuje.

 

Artykuł ma raptem parę komci więc nie wiem co tu roztrząsać, burza w szklance wody, a zresztą ... każdy ma prawo do własnej opinii i własnych fobii, czyż nie ? ;) trzeba to uszanować :P

 

Filozoficzne pytanie z artykułu i "Zacznijmy robić takim osobom zdjęcia i zamieszczajmy je w internecie." ... lepiej ugryzę się w język bo kojarzy mi się to z ... wiadomo czym :ph34r:


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego jeszcze ludzie nie wymyślą? ja się dziwie bo co nagle tuningowane głośne puszki z których słychać dudnienie ze aż głowa boli i przejeżdżające tiry nie przeszkadzają? ja nie rozumie czemu ludzie są tacy zawistni albo się trafi jakieś babsko która mąż nie potrafi się zająć albo jakiś zakompleksiony sfrustrowany koleś... porażka co się tutaj dzieje teraz przez taki jeden durny artykuł tylko czekać aż banda osiedlowych cwaniaków bd ganić za motocyklistami z maczetami i niszczyć ich maszyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Artykuł jest o piratach na dwóch kółkach więc po co się nim przejmować, skoro to większości nie dotyczy ;)

Sama nieraz miałam ochotę wezwać policję jak u mnie po wąskiej dróżce pełnej dzieciaków pędził w kółko chłopaczek na moto, ograniczał się do uliczek bo prawa jazdy nie miał (wnioskując po stylu jazdy rozumu chyba też), na szczęście rupieć mu się zepsuł i problem sam się rozwiązał.

Kolesi którzy pomykają jak wariaci po lesie w pobliżu też sporo mimo że jest tor dla takich zabaw, ale wiadomo, zakazane lepiej smakuje.

 

Artykuł ma raptem parę komci więc nie wiem co tu roztrząsać, burza w szklance wody, a zresztą ... każdy ma prawo do własnej opinii i własnych fobii, czyż nie ? ;) trzeba to uszanować :P

 

Filozoficzne pytanie z artykułu i "Zacznijmy robić takim osobom zdjęcia i zamieszczajmy je w internecie." ... lepiej ugryzę się w język bo kojarzy mi się to z ... wiadomo czym :ph34r:

 

 

poniekąd masz racje, natomiast jak dla mnie  artykuł jest zbyt ogólnikowy

i np opisuje sytuacje 2ch gości na endurakach którym rycza wydechy i odrazu sa diabłami i gwałca zakonnice na przejsciu dla pieszych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten artykuł to jest poprostu mistrzostwo świata i okolic...  :wacko:  Typowe robienie z motocyklistów wariatów, piratów, potworów itp itd. i wrzucanie wszystkich do jednego wora. Najlepiej tak...
A najbardziej rozwaliło mnie to zdanie  "Piraci na dwóch kółkach to niestety plaga, na rozwiązanie której nikt nie znalazł jeszcze skutecznego pomysłu."

Gratulacje dla twórcy tego artykułu, chyba napisał swój tekst życia... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.