Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NIE ODPALA NA ZIMNYM - Yamaha YZF 426, ŚLĄSK !!


s2izula

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Potrzebuję DOBREGO speca od cross'ów (na terenie śląska, okolice Katowic) - POMOCY.

Kupiłam Yamahę YZF 426 z 2001 i franca nie chce za cholerę odpalić na zimnym... :( Wymieniłam na wszelki wypadek świecę, lecz iskra jest również na starej. Pójdzie tylko na pych i jak pochodzi z pół godzinki, to po zgaszeniu na ciepłym silniku odpala. Ale dziwna sprawa, bo poprzedni właściciel odpalał ją przy mnie od strzała, lecz teraz już sama nie wiem czy oglądałam motocykl z ciepłym silnikiem, czy z zimnym... :/ ...i być może dałam się na coś nabrać... Mam nadzieję, że nie. Z resztą to już jest nie ważne... Oby to nic poważnego. Nie sugerujcie czasem, że np. nie umiem kopnąć w starter, bo inne crossy z kopki odpalam od strzała. Oczywiście już dzwoniłam do sprzedawcy i opisałam mu jak to teraz wygląda... :/ i dał mi takie wskazówki:

- przechyl ją na lewo (?) :/

- ustaw tłok w górze (wiadomo)

- wysuń zimne ssanie (wiadomo)

- zniż lekko tłok z dekompresatorem i KOPNIJ (...i wiadomo)

...i  NIC !! ZERO !! Już mnie nerwy biorą, bo ileż można kopać, kopać, kopać i zero. Proszę o POMOC jakąś osobę, która mi to naprawi, bądź oceni do niedzieli (14.07.13r) co jest nie tak-Gdyż inaczej zwrócę ten motocykl.

Z góry DZIĘKI !!

Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dzięki za odzew. Nie. Nie kopię go w zwykłych butach... Oczywiście poprosiłam o pomoc kilku dużych, doświadczonych facetów w odpaleniu go, ale niestety... To samo.

Włącz ssanie i kopnij go 3 razy na WYŁĄCZONYM zapłonie i dopiero wtedy włącz zapłon i spróbuj uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.