Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poszukuję firmę ze Śląska.


weteran

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję firmę prawdopodobnie z Katowic, która używa busów marki Opel Vivaro lub Reno Trafic (auta dość podobne) do przewozu osób w kolorze srebrnym z pomarańczowym napisem z boku auta, zajmującym całą powierzchnię, składającym się z dwuczłonowej nazwy. Pierwszy człon nieznany drugi ...... Rainhold lub Reinhard lub Reinhold lub coś podobnego. Nr rejestracji SK to raczej Katowice. Posiadam pełen numer rejestracyjny ale w ten sposób to raczej nie znajdę. Firmę poszukuję w związku z niebezpiecznym i chamskim zachowaniem się jej kierowcy, który kilkakrotnie zajeżdżał drogę, hamował i jednocześnie włączał silny strumień spryskiwaczy powodując ograniczenie widoczności. Zjeżdzał nawet na pas awaryjny i kontynuował zabawę wiedząc, że poruszając się motocyklem zabytkowym nie będę w stanie za nim pojechać. To nie był przypadek, bo kierowca odwracał się i miał niezle ubawioną gębę. Niestety nie bierze pod uwagę faktu, że auto to nie furmanka i ma numery rejestracyjne. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś firmę z Bydgoszczy przynajmniej tak kilkukrotnie wygooglowałem. Poza tym mają ten łącznik w nazwie i prawdopodobnie napis byłby w jednej linii. Ten który pamiętam jak auto mnie mijało i nic jeszcze nie wskazywało na jego chamskie zachowanie zajmował dwie linie wyrazy mijały się po przekątnej i górny był jakby zamaszyście napisany tzn. któraś z liter lub nad wyrazem była przeciągnięta w łuk czy falę. Reasumując inna rejestracja by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moja pierwsza wersja rozwiązania tej sprawy wydaje się być najlepszą. Myślę , że jak podjadę na główny autobusowy do Katowic i popytam taksówkarzy to mogą mi pomóc, bo oni wiedzą wszystko lub prawie wszystko, a przy odrobinie szczęścia natknę się na busy tej firmy. Gościa też poznam bo był tak rozbawiony że odwracał się pomiędzy siedzeniami wiek około 20, dwadzieścia kilka lat, niewielki krótkie włosy, miał okulary słoneczne niewielkie więc nie do kńca zniekształcały twarz i jego wizerunek. Ja jechałem bez szybki i gogli więc dokładnie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszystkim za zaangażowanie, nadałem sprawie służbowy tok bez względu na wynik. Prawa trzeba przestrzegać, sam niejednokrotnie się przekonałem. Ten młodociany im wcześniej się o tym dowie tym lepiej dla wszystkich, a moze komuś uratuje to nawet życie jeżeli przestanie się wygłupiać na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.