Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki GS500 - prośba o opinię...


RadekCBR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znajomy chce kupić dla siebie GS500 więc proszę Was drodzy forumowicze o opinię na temat sprzęta, wydaje się zadbany i dofinansowany. Zmartwiło mnie gdy sprawdziłem malowania GSów i wyszło, że takie malowanie miał GS z 2004r. Co o nim sądzicie? Proszę o poradę w imieniu mojego znajomego :)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3303948178

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto jeździ ok pół roku a auto cały rok.To sobie jego rocznik podziel na pół jak tak bardzo c zależy na roku.Jak lata turystycznie to przebieg możesz cofnąć o pół bo na trasie przy stałym obciążeniu się prawie nie zużywa.Najgorzej kupić moto ładowane w mieście albo na torze.Jednak po torze raczej nie latał bo ma kufer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem MisterTwister, że jesteś obeznany ale mam pytanie może błache, ale myślę, że na miarę mnie początkującego, nieznającego się motocyklisty ;P Zwykłe puszczenie kiery nie wystarczy do sprawdzić bez konieczności serwisu czy moto jest proste? Nie krzycz za moją niewiedzę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem MisterTwister, że jesteś obeznany ale mam pytanie może błache, ale myślę, że na miarę mnie początkującego, nieznającego się motocyklisty ;P Zwykłe puszczenie kiery nie wystarczy do sprawdzić bez konieczności serwisu czy moto jest proste? Nie krzycz za moją niewiedzę ;p

A kto tu mówi o sprawdzeniu poprzez jazdę z puszczoną kierownicą?

Dobre warsztaty dysponują urządzeniami do pomiaru geometrii ramy. Sprawdzą Ci, czy masz lagi proste, czy nie zaliczył dzwona, czy nie był po szlifie, czy ma oryginalny lakier i czy osprzęt jest oryginalny... Laik tego nie wychwyci, albo jeśli już to w małym zakresie.

Gwoli wyjasnienia - ja nie jestem żadnym specem - podobnie jak wielu, oddaję sprzęty do dobrych serwisów :)

Po prostu, jak wybierasz się na oględziny sprzętu i o ile nie masz kogoś obeznanego w sprawach motocyklowych, kto pomógł by Ci w jego ocenie, to warto zorientować się jakie w tamtej okolicy są dobre warsztaty, by w razie czego skorzystać z ich pomocy. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.