Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Tychy!


mareksmx

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę chciałem powstrzymać się od komentarza, ale....muszę ostatni raz napisać co myślę...

Szkoda, że dzieciarnia robi sobie śmietnik z forum. Już kiedyś pisałem o "personalnych wycieczkach", ale jak widać nadal panuje brak tolerancji i kultury - niestety to wynosi się z domu, tego nie można się nauczyć.

Ze smutkiem stwierdzam, że poziom wypowiedzi na tym forum jest żenująco niski. Aktywność wielu starszych stażem userów zamarła. Sam coraz rzadziej przeglądam nowe wpisy. Młodzi gniewni skaczą sobie do gardeł, nie potrafią rozmawiać merytorycznie. Obrażanie, opluwanie - to metoda na prowadzenie forumowej polemiki. Niektórzy chyba żyć już nie potrafią bez napisania jakiegoś uszczypliwego wpisu. 

Ja daruję sobie już komentarze, oddaję się bezgranicznie mojemu motorkowi i pozostałym pasją.

A innym życzę, by niezdrowe emocje spożytkowali na coś konstruktywnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chciałem powstrzymać się od komentarza, ale....muszę ostatni raz napisać co myślę...

Szkoda, że dzieciarnia robi sobie śmietnik z forum. Już kiedyś pisałem o "personalnych wycieczkach", ale jak widać nadal panuje brak tolerancji i kultury - niestety to wynosi się z domu, tego nie można się nauczyć.

Ze smutkiem stwierdzam, że poziom wypowiedzi na tym forum jest żenująco niski. Aktywność wielu starszych stażem userów zamarła. Sam coraz rzadziej przeglądam nowe wpisy. Młodzi gniewni skaczą sobie do gardeł, nie potrafią rozmawiać merytorycznie. Obrażanie, opluwanie - to metoda na prowadzenie forumowej polemiki. Niektórzy chyba żyć już nie potrafią bez napisania jakiegoś uszczypliwego wpisu. 

Ja daruję sobie już komentarze, oddaję się bezgranicznie mojemu motorkowi i pozostałym pasją.

A innym życzę, by niezdrowe emocje spożytkowali na coś konstruktywnego.

 

 

 

Mister na prezydenta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle sprzeczki. Nie ma już tematów bez opluwania się nawzajem? Ludzie szanujcie się. 

Dobrze, że nikomu nic sie nie stało.

Podobnie jak innych zastanawia mnie po co ktoś się "ujawnia" z imienia i nazwiska i nie będąc użytkownikiem forum nagle zaczyna ono go iinteresować.

Dodatkowy smrodek wprowadza "kolega" "bohatera" próbujący go wybielić. (schemat podobny do poprzedniego - pierwsze i jedyne wpisy na forum).

 

Czy ktoś z Was nie będąc użytkownikiem forum mając kolizję i czyste sumienie postąpił by tak jak Rafał??

Czy komuś z Was zależałoby na tym aby nagle "całe forum" poznało wasz los i wasze tłumaczenia ?? (frazes - tłumaczą się winni)

Czy ktoś z was "wkręcałby w to swoich znajomych aby was "bronili" ??

 

Nie znam odpowiedzi na żadne z tych pytań. Wiem tylko tyle, że dla mnie ciągnie się za tą sprawą niemiły zapaszek (mogę sie mylić)

 

Pozdrawiam wszystkich przychylajac się do ogólnego apelu o więcej merytoryki, zrozumienia i wzajemnego szacunku. Szkoda byłoby sprowadzić forum do poziomu gimnazjalnego dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chciałem powstrzymać się od komentarza, ale....muszę ostatni raz napisać co myślę...

Szkoda, że dzieciarnia robi sobie śmietnik z forum. Już kiedyś pisałem o "personalnych wycieczkach", ale jak widać nadal panuje brak tolerancji i kultury - niestety to wynosi się z domu, tego nie można się nauczyć.

Ze smutkiem stwierdzam, że poziom wypowiedzi na tym forum jest żenująco niski. Aktywność wielu starszych stażem userów zamarła. Sam coraz rzadziej przeglądam nowe wpisy. Młodzi gniewni skaczą sobie do gardeł, nie potrafią rozmawiać merytorycznie. Obrażanie, opluwanie - to metoda na prowadzenie forumowej polemiki. Niektórzy chyba żyć już nie potrafią bez napisania jakiegoś uszczypliwego wpisu. 

Ja daruję sobie już komentarze, oddaję się bezgranicznie mojemu motorkowi i pozostałym pasją.

A innym życzę, by niezdrowe emocje spożytkowali na coś konstruktywnego.

"Ja daruję sobie już komentarze, oddaję się bezgranicznie mojemu motorkowi i pozostałym pasją"

 

dzięki ci boże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ci wymądrzający się i tylko krytykują poszkodowanych

Jakby na to nie patrzec przez przekrój społeczeństwa sa różni ludzie i tez tacy którzy wyrazaja opinie na dany temat bezpośrednio. 
W tym temacie jest coś nie halo skoro akurat zwracają uwagę na pewne nieścisłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam poniosło mnie  może to wynika z tego że ludziom życzę  dobrze i draznia  mnie ci wymądrzający się i tylko krytykują poszkodowanych

 

Tylko jednego nie widzisz, że w jego komentarzach jest dużo merytoryki. Pisze sensownie i na temat, nikogo nie obrażając. To już nie można krytykować osoby, która jadąc bez prawka i ważnego przeglądu doprowadziła do kolizji? Jedynie jak ktoś napisze "dobrze, ze jest cała, oby szybko wróciła do zdrowia" to jest fajny? Wasze denne i zaczepliwe komentarze świadczą źle o was. Ahh jak to fajnie, jak kolega z forum będzie ci przyklaskiwać cytując twoją wypowiedź, prawda?

 

Tutaj nie ma poziomu tak samo jak na konkurencyjnym forum. Tam jest podobnie. Jest ekipa wtórujących sobie użytkowników. Napiszesz coś co się jednej osobie "z elity" nie spodoba to cię tam zjedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy państwo tak zawsze było, jest i niestety obawiam się że będzie. Fakt, faktem sprawa śmierdzi jak trup po 3 tygodniach. Szczerze mi osobiście fajnie się czyta, jak o byle pierdołę (nie w tym akurat temacie bo tutaj sprawa jest poważna) ludziki skaczą sobie do gardeł, jak by chodziło co najmniej o spadek po Kulczyku. Forum służy do wyrażania swoich opinii- nawet jeśli komuś robią kuku. Tekst z Twisterem na prezydenta i filmik, to moim skromnym zdaniem, dosyć ironiczny i zabawny komentarz. Życzę wszystkim duużo tolerancji, cierpliwości i dystansu. Szkoda nerwów :D

 

Pozdrawiam z piekła :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STAWROS  Twoje podżegawcze teksty względem MisterTwister,

nawet jezeli zawinił sa zbędne i nie świadcza o Tobie dobrze

STANIOl i po co ten posmiewny filmowy kontekst? Urosłeś 10cm?

Sory koledzy ale nie pokazujecie sie z dobrej strony. Nic fajnego.

 

 

Drodzy państwo tak zawsze było, jest i niestety obawiam się że będzie. Fakt, faktem sprawa śmierdzi jak trup po 3 tygodniach. Szczerze mi osobiście fajnie się czyta, jak o byle pierdołę (nie w tym akurat temacie bo tutaj sprawa jest poważna) ludziki skaczą sobie do gardeł, jak by chodziło co najmniej o spadek po Kulczyku. Forum służy do wyrażania swoich opinii- nawet jeśli komuś robią kuku. Tekst z Twisterem na prezydenta i filmik, to moim skromnym zdaniem, dosyć ironiczny i zabawny komentarz. Życzę wszystkim duużo tolerancji, cierpliwości i dystansu. Szkoda nerwów :D

 

Pozdrawiam z piekła :ph34r:

 

Najwidoczniej chłopaki źle mnie zrozumieliście,bo to nie było prześmiewcze,a wręcz przeciwnie. Ucieszyło mnie to,że w końcu napisał ktoś kto nie stara się na siłę przekonywać do swoich racji,nie czepia się,lub nie skacze komuś do gardła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.