Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki GSX F 750 - prośba o ocene


Darek...

Rekomendowane odpowiedzi

Może niepowinienem się wypowiadać w temacie, ale... wtrące swoje trzy grosze...bo kilkanaście dni temu też szukałem nowego motorka...

Nie daje Ci do myślenia ich nienaturalnie mały przebieg? Trzynastoletnie motocykle z przebiegiem, który normalnie na takich maszynach robi się w dwa, trzy, góra cztery sezony? Ktoś może powiedzieć, że takie perełki się zdarzają...

Ja dałem sobie spokój z zakupem takich "perełek" - po kilku oględzinach. Pojechałem do salonu motocyklowego, wybrałem maszynę, i cieszę sie z jej posiadania. Wiem, że pracownicy salonu w obawie o reputację i prestiż firmy, nie sprowadzili do Polski motocykla po "przejściach" po to, by tylko skroić naiwnego klienta. Zresztą oględziny w serwisie potwierdziły idealny stan techniczny kupionego motorka...

Może warto było by się nad taką formą zakupu zastanowić? Może nie jest to do końca najtańsza forma zakupu, ale za to masz spokój psychiczny, że nie trafiłeś na minę! Jeśli już się na coś zdecydujesz, podjedź z maszyną do Motohibrida w Zabrzu za Strażą Pożarną - chłopaki pomogą Ci w ocenie motorka...

Ja bym na Twoim miejscu odwiedził kilka renomowanych salonów w promieniu do 100km - Nędza, Gostyń, Olkusz, na pewno coś dobrego wybierzesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarzy nie znam ale każdy z nich będzie mówił że sprzęt jest godny polecenia, to logiczne. Z tych trzech najsłabszy jest czarny WRA. Urwany uchwyt pasażera i pęknięty prawy migacz, coś było na rzeczy. Pozostałe dwa wyglądają nieźle ale wszystko co ważne kryje się pod owiewkami  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mało widać  :wacko: szczególnie ten niebieski, foty kiepskiej jakości, z daleka i tylko z prawej strony. Ten drugi wygląda niekulawo aczkolwiek naklejek brak. Może to nic wielkiego ale jakiś powód musi być. Z drugiej strony widać że nie chciało się nawet kupić nowych naklejek właścicielowi na allegro.

Także ogólnie to nic Ci nie powiem  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.