Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Żużel & atmosfera


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do obytych w temacie : czy dobrze mi się wydaje, że atmosfera na imprezach żużlowych niespecjalnie różni się od tej z polskich stadionów piłki nożnej, tzn. mamy chamskie przyśpiewki, burackie zachowania na trybunach itp.? Słyszałem opinie pozytywne ale po obejrzeniu kilku filmów na youtube nie sposób się zgodzić z opinią, że "atmosfera super, prawie jak na pucharze siatkówki" :|

 

Pytam bo chciałem zabrać dziecko (7lat) na tor w Rybniku w najbliższym czasie, ale szczerze mówiąc nie jestem pewien czy ma to sens... Jakie jest Wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do obytych w temacie : czy dobrze mi się wydaje, że atmosfera na imprezach żużlowych niespecjalnie różni się od tej z polskich stadionów piłki nożnej, tzn. mamy chamskie przyśpiewki, burackie zachowania na trybunach itp.? Słyszałem opinie pozytywne ale po obejrzeniu kilku filmów na youtube nie sposób się zgodzić z opinią, że "atmosfera super, prawie jak na pucharze siatkówki" :|

 

Pytam bo chciałem zabrać dziecko (7lat) na tor w Rybniku w najbliższym czasie, ale szczerze mówiąc nie jestem pewien czy ma to sens... Jakie jest Wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało jedź do rybca na stadion. Widowisko raczej słabe (II liga) alejestem przekonany, że nie będziesz świadkiem przykrych sytuacji. Trzeba mieć na uwadze, że starzy wyjadacze rybnickiego żużla skubiąc ogromne ilości słonecznika wyrzucają z siebie słowa uznawane za wulgarne (taki komentarz do wydarzeń panujących na torze)

 

Na tyle meczów co byłem to chyba nigdy na stadionie nie byłem świadkiem złego zachowania "grupowego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to były tłumy na stadionie... teraz to muszą z nowym zarządem naprawić Żużel w rybniku może za 2-3 lata będzie tu wielkie ściganie...  a po drugie Żużel stracił troche na tym że wprowadzili tłumiki inne(cichsze)i teraz juz nie to samo co kiedyś

a atmosfera piknikowa  żadnych burd itp także małego zabieraj jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25tego jest 'Turniej Pamięci Łukasza Romanka' - zapowiada się interesująco.

 

To jeszcze jedno pytanie: gdzie kupić bilety? Od -nastu minut szukam w sieci strony, która podpowiedziałby mi gdzie takowe się kupuje. Szczęśliwie znam ju z cenę (20zł/dorosły, dziecko do 8lat - za friko). Ale czy trzeba sie pofatygować wcześniej na stadion czy mozna gdzieś on-line zakupić bilety na imprezę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

online chyba nie można kupić, ale nie wiem na 100%  no a jesli chodzi o 25 turniej ku pamieci Łukasza to naprawde warto isc bo to będzie najlepszy Żużel w tym roku w Rybniku :)  z reszta jak co roku od paru lat , ja osobiscie tez sie pojawie

 

http://zksrow.rybnik.com.pl/bedzie_sie_dzialo/112/Turniej-Pamieci-Lukasza-Romanka-juz-25-maja.html#.UY_uC6NKYuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na żużel jeżdże od 4 roku życia i od tamtej pory ominięte mecze można byloby policzyć na palcach jednej ręki, atmosfera niezapomniana, a 25 maja to impreza "tematyczna" - memoriał ma to do siebie, ze raczej nie chodzi tutaj o zaciekła walke i spory miedzy kibicami tylko o uczczenie pamieci, wiec zbieraj rodzinkę i zapraszamy :) Bilety bedzie mozna pewnie kupoic online lub w punktach sprzedazy kilka dni przed zawodami np w hipermarkecie real

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.