Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kto chetny pouczyć jazdy na motorze !?


Dzioba00

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ! :)

 

W najblizszym czasie planuje zabrac sie za prawko na motor, jednak zanim przystapie do profesjonalnej nauki i egzaminów, chcialabym znalezc kogos, kto w miare dogadania sie poswieci mi kilka godzin tygodniowo i pomoze sie lepiej zapoznac z jazda na motocyklu. Trzy lata temu zaczelam nauke ale od tego czasu nie jezdzilam wiec szukam kogos, kto naprawde kocha to co robi i potrafi ogarnąć jazdę, a nie tylko mysli ze potrafi... Od dawna jest to moim marzeniem by moc sobie samej posmigac gdzie mnie poniesie, ale moja okolica (myslelnie typu 'mlodej dziewczynie nie wypada, czyś ty oszalała') raczej nie jest w stanie pomoc w tym temacie ;) Jesli jest na tym forum ktos z śląska cieszynskiego (okolice Skoczowa), kto ma troche checi i cierpliwosci to prosze o kontakt.

 Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolica (myslelnie typu 'mlodej dziewczynie nie wypada, czyś ty oszalała') raczej nie jest w stanie pomoc w tym temacie ;)

ło żesz , toż to okolice myślenia ale  tak z epoki kamienia łupanego

 

niestety Mroczy chyba ma rację. ja kiedyś dałam siostrze spróbować to niestety skończyło się u spawacza bo biedna nie wiedziała, że motor sam nie ustoi i dopóki stopki nie rozłożysz trzeba trzymać oburącz..... tak więc trzymam kciuki za udany zakup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po pierwsze a po drugie to nikt poważny sam Ci się nie zaoferuje. Sugeruję Ci porządną szkołę jazdy z Twojej okolicy i po cichu sądzę (a raczej mam nadzieję), że sporo osób na tym forum się ze mną zgodzi. Nie jestem żadnym lobbystą, mówię to w dobrze pojętym Twoim interesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki "po fachu" maja zdecydowanie rację. Pójdz do szkoły tam maja przygotowane motocykle dla świezaków. ;] A nam sie nie dziw że się boimy o nasze sprzęty, bo jak to mówią kobiety i motocykla/samochodu się nie pożycza. Szkoda by było płaczu jak byś połamała co nieco w nie twoim motocyklu, a w OSK takich obaw nie ma bo gmole robią swoje :)

Możemy cię wesprzeć teoretycznie i duchowo, jednak sprzęt byś musiała mieć swój albo szkoleniowy.

Pozdro i powodzenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystko zostało juz powiedziane przez moich poprzedników, moge ewentualnie polecić Tobie szkołę ZYG ZAG  w Bielsku Białej,  http://zygzak.bielsko.pl/            Bożenka zna sie na rzeczy , z niejednej kobietki zrobiła  prawdziwego "rajdera"  albo rajderkę :D Mają tam Suzuki Gladiusa takiego jak na egzaminie w WORD-zie w Bielsku . Ja osobiście dojezdzałem  z Cieszyna i naprawde warto było!  pozdro
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.