Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

AHOJ Motórzyści!


mimiok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych :D

Martyna z Żor, od dziś szczęśliwa właścicielka pełnoletniego Bandita (Suzuki GSF 600N 95r.) imieniem Zdzisław.

Prawko mam od 3 lat ale to mój pierwszy własny moto, chciałam kupić coś mniejszego ale Bandzior skradł mi serce.. :))

Tak więc teraz potrzebuję trochę czasu, żeby się z nim lepiej poznać, a potem już mam nadzieję będziemy śmiało śmigać na dalsze wycieczki.

Pozdrawiam! :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a nie chodziło przypadkiem o:

"Motorzysta - podstawowa (nieoficerska) funkcja w dziale maszynowym na statku handlowym (okręcie). W marynarce handlowej wyróżnia się dwa stanowiska motorzysty:

  • młodszy motorzysta
  • motorzysta wachtowy

Funkcja motorzysty wachtowego jest zaliczana do stanowisk pomocniczych niezbędnych dla zapewnienia bezpieczeństwa żeglugi.

Osoby zajmujące stanowiska motorzysty i młodszego motorzysty muszą wykazać się odpowiednimi kwalifikacjami udokumentowanymi świadectwem wydanym przez urząd morski."

Jeśli tak to to nie to forum :P, jeszcze to AHOJ, no nie teraz mam 100% pewności że to złe forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz lingwista się znalazł :D

zapewniam, że nie pomyliłam forum i wiem gdzie jestem :P z żeglarstwem mam tyle wspólnego, że pływałam ze 2 razy na omegach po rybnickim :P

Nie chodziło mi o Motorzystę w dziale maszynowym na statku lecz o Motórzystę - człowieka poruszającego się na motórze, czyli motocyklistę, bo tak to sobie czasami nazywam :) Bardzo przepraszam jeśli kogoś to określenie uraża - czasem niestety wyrażam się za pomocą nie dokońca encyklopedycznych wzorowych wyrażeń ;p

AHOJ bo jesteśmy blisko czech i krecik tak mówił :D

Pozdro Ree ;)

Kukiss - widziałeś bajki o jabolowym potworze?? :D

Tlenek - wiem, już to sobie ogarniam ;)

Siema wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.