Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uszkodzone felgi ???


Hudy005

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jadąc w kolumnie z Bytomia na Jasną Góre uszkodziłem dwie felgi wpadając do glebokiej dziury (nie tylko ja wpadłem) oczywiscie zauwazyłem to o powrocie do domu dwie felgi przedna i tylna jest wygięta czy moge jakość odzyskać kase od właściciela drogi ? :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że możesz kasę dostać.Jak byś wpadł u mnie na wiosce to procedura jest taka:

-zgłaszasz że wpadłeś i skrzywiłeś fele do najblizszego komisariatu i prosisz o notatkę i najlepiej zdjęcia tej dziury gdyż będziesz dochodzil odszkodowania.

mozesz to zrobic nawet klkanascie godzin po zdarzeniu

-jak masz notatkę z policji to już luz

-naprawiasz fele w Mikołowie koszt ok 150-200 od sztuki i koniecznie żądasz na to fakturę,niestety bulisz z własnej kieszeni

-potem na usługę zamontowania wyważenia bierzesz też fakturę

-następnie lagi się rozciekły więc znów faktura

-potem do urzędu miasta idziesz i przedstawiasz fakt. za wyrządzone szkody ,oni przyjmują i odsyłają to do swojego ubezpieczyciela gdzie mają polisę

-kasę dostajesz z faktur na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że możesz kasę dostać.Jak byś wpadł u mnie na wiosce to procedura jest taka:

-zgłaszasz że wpadłeś i skrzywiłeś fele do najblizszego komisariatu i prosisz o notatkę i najlepiej zdjęcia tej dziury gdyż będziesz dochodzil odszkodowania.

mozesz to zrobic nawet klkanascie godzin po zdarzeniu

-jak masz notatkę z policji to już luz

-naprawiasz fele w Mikołowie koszt ok 150-200 od sztuki i koniecznie żądasz na to fakturę,niestety bulisz z własnej kieszeni

-potem na usługę zamontowania wyważenia bierzesz też fakturę

-następnie lagi się rozciekły więc znów faktura

-potem do urzędu miasta idziesz i przedstawiasz fakt. za wyrządzone szkody ,oni przyjmują i odsyłają to do swojego ubezpieczyciela gdzie mają polisę

-kasę dostajesz z faktur na konto.

jakie szanse na odzyskanie kasy ? tak szczerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.