Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tydzien dla motocyklistów w Lidlu - od poniedziałku 11.03 !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak co roku Lidl na wiosnę wprowadza ofertę dla motocyklistów z ciuchami i innymi akcesoriami.

Najpopularniejsza jest odzież termoaktywna z Lidla którą wielu już kiedyś kupiło (w tym ja :D) i spisuje się bardzo dobrze. Poniżej podaję link do oferty, jeśli ktoś jest zainteresowany to może pooglądać czy coś mu podpasuje w poniedziałek.

 

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=35548

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam również tą odzież termoaktywną od roku ale szału zbyt wielkiego niema w chłodne dni dość dobrze odprowadzała ciepło z mojego ciała(niestety) przez co miałem wrażenie większego chłodu a w gorące niestety tego ciepła nie chciała odprowadzać.

Co do jakości materiałów to nie mam większych zastrzeżeń bo jest w miarę wytrzymały ale dość szybko się mechaci.

 

Za to szczególnie nie polecam rękawiczek motocyklowych, kupiłem je dla żony i po jednym włożeniu wylazła cała podszewka której za chiny nie dało się wsadzić z powrotem do tego ręce pociły się w nich jak w foliowym worku.

 

I muszę was również przestrzec przed pasami nerkowymi ponieważ ich numeracja jest strasznie zawyżona ponieważ w rozmiar XL ledwo wchodzi osoba z wagą 50kg a S pasuje idealnie na moją 1,5 roczną córkę:) Co do jakości nie mam większych zastrzeżeń.

 

P.s. Pisze o rzeczach jakie były rok temu w tym roku nie miałem okazji oglądać ale spodziewam się że będzie takie samo badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam również tą odzież termoaktywną od roku ale szału zbyt wielkiego niema w chłodne dni dość dobrze odprowadzała ciepło z mojego ciała(niestety) przez co miałem wrażenie większego chłodu a w gorące niestety tego ciepła nie chciała odprowadzać.

Co do jakości materiałów to nie mam większych zastrzeżeń bo jest w miarę wytrzymały ale dość szybko się mechaci.

 

Za to szczególnie nie polecam rękawiczek motocyklowych, kupiłem je dla żony i po jednym włożeniu wylazła cała podszewka której za chiny nie dało się wsadzić z powrotem do tego ręce pociły się w nich jak w foliowym worku.

 

I muszę was również przestrzec przed pasami nerkowymi ponieważ ich numeracja jest strasznie zawyżona ponieważ w rozmiar XL ledwo wchodzi osoba z wagą 50kg a S pasuje idealnie na moją 1,5 roczną córkę :) Co do jakości nie mam większych zastrzeżeń.

 

P.s. Pisze o rzeczach jakie były rok temu w tym roku nie miałem okazji oglądać ale spodziewam się że będzie takie samo badziewie.

ja też mam swoją opinie,w kalesonach po 4 użyciach guma w pasie sie rozciągła,w bluzie popruły sie pachy,a te pseudostrefy to fikcja,wyrzucona kasa,do troche droższego np.brubeka nie ma wogule porównania,ludzie sie rzucają na to jak za komuny..

a jakby tego było mało ciekawostka z forum cb 500 slaw4ek-

//Lidl kroi w Polsce równo, http://www.lidl.de/de/Motorrad-Zubehoer/ULTIMATE-SPEED-Tankrucksack,

jeśli tankbagi dalej są po 119 złotych. Podobnie z licznikami

rowerowymi Crivit -> u nich 4 euro, u nas już 25 złotych. Widać

jesteśmy bogatsi...//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjj zapóźno........chyba że jeszcze jutro się załapie na ostatnie sztuki :D

niewiem jak odzież termo.....z Lidla, ale ostatnio zamówiłem z Nordcamp poprzez Groupon, w sumie zapłaciłem 147zł za góre,dół i kominiarke, też brałem w ciemno, ale pasuje......z chęcia bym się załapał na skarpetki Made in Lidl, jutro spróbuje to opanować :D

a co do pasa, to może zadam głupie pytanie, ale na czym właściwie polega geniusz pasa nerkowego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjj zapóźno........chyba że jeszcze jutro się załapie na ostatnie sztuki :D

niewiem jak odzież termo.....z Lidla, ale ostatnio zamówiłem z Nordcamp poprzez Groupon, w sumie zapłaciłem 147zł za góre,dół i kominiarke, też brałem w ciemno, ale pasuje......z chęcia bym się załapał na skarpetki Made in Lidl, jutro spróbuje to opanować :D

a co do pasa, to może zadam głupie pytanie, ale na czym właściwie polega geniusz pasa nerkowego ??

 

 

No noż, z mojej wiedzy, aczkolwiek mogę się mylić, jestem tylko blondynką, geniusz polega na tym że:

1) nie wieje ci w czasie jeazdy, daje dodatkowe ciepełko

2) nereczki sa zdrowe, nie sikasz na czerwono,

3) 1+2 = szczesliwe nereczki ,

 

http://iheartguts.com/wp-content/uploads/2012/03/happy-world-kidney-day.jpg

 

4) a poważniej to w ogole mniejsze szanse na owianie, przeziebienie sie itd.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem na co wy liczycie z jakoscia tych bajerow lidlu skoro komplet kosztuje ok 90 zl a z brubecka sama bluza na moto kosztuje ok 150 wiec ogarnijcie sie troche i zakumajcie w koncu ze to zwykly lidlowski szajs !! tacy ludzie jak wy napychaja kase zagranicznemu fajansowi a on wykorzystuje wasza sklonnosc do taniochy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem na co wy liczycie z jakoscia tych bajerow lidlu skoro komplet kosztuje ok 90 zl a z brubecka sama bluza na moto kosztuje ok 150 wiec ogarnijcie sie troche i zakumajcie w koncu ze to zwykly lidlowski szajs !! tacy ludzie jak wy napychaja kase zagranicznemu fajansowi a on wykorzystuje wasza sklonnosc do taniochy

 

Nie chciałabym się wypowiadać w kwestii jakości tych ciuchów motorkowych, nie jestem w tej dziedzinie specjalistka.

Natomiast podam inny przyklad: kiedys kupilam farby akrylowe (takie do malowania plócien), za 5zł za tubke. Totalne dziadowstwo. Nastepnym wiec razem zainwestowalam w takie po 14zl od tubki, jakos zdecydowanie lepsza. Jednak w efekcie malowalam o wiele mniej - zbyt kosztowna przyjemnosc. Ktos w koncu polecil mi kolesia z Rudy Slaskiej ktory sprzedaje jakies dziwne farby firmy "no name". wlasnie tez za 5zl. zniechecona doswiadczeniami z taniocha - wzielam symbolicznie kilka sztuk. I to byly najlepsze akryle jakich kiedykolwiek w zyciu uzywalam.

 

Druga historia: czy zwrociliscie kiedykolwiek na to kto jest producentem produktow oznaczonych jako najtansze w marketach? czesto sa to znane marki, ale sprzedaja swoje rownie dobre produkty pod marka sklepu. Dlaczego? Raz ze reklama kosztuje, marketing, handlowcy wciskajacy towar do sklepow, ulotki etc - to wszystko wplywa na cene

 

trzecia najkrotsza historia - afery z drogimi wedlinami znanych marek - placimy kupe kasy za totalne dziadostwo nabijani w butelke.

 

Moral z tych trzech historii... nie zawsze (choc owszem czesto tak bywa) wysoka cena i znana marka jest wyznacznikeim wysokiej jakosci. Liczy sie sklad, sposob produkcji, jakosc ktora mozemy sprawdzic dotykiem, wzrokiem sluchajac opinii innych o tym produkcie. Nie dajmy sie wiec zwariowac metkom, reklamom i naszywkom znanych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem na co wy liczycie z jakoscia tych bajerow lidlu skoro komplet kosztuje ok 90 zl a z brubecka sama bluza na moto kosztuje ok 150 wiec ogarnijcie sie troche i zakumajcie w koncu ze to zwykly lidlowski szajs !! tacy ludzie jak wy napychaja kase zagranicznemu fajansowi a on wykorzystuje wasza sklonnosc do taniochy

Sam używam bielizny termo innej marki, ale znam mase osób posiadajacych bieliznę z lidla i opinie są pozytywne  ( w wiekszości przypadków ) więc nie wiem skąd Twoja teoria!

A swoją drogą nie każdego stać na bieliznę za 200 zł więc zostaje im "przymusowa" skłonność do taniochy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.